Benz Dealer || Quebo i Tommy Cash we wspólnym numerze!

Benz Dealer || Quebo i Tommy Cash we wspólnym numerze!

Na oficjalnym kanale wytwórni QueQuality odbyła się premiera wspólnego numeru Quebonafide i Tommy’ego Casha „ Benz Dealer”. Jest to najbardziej wyczekiwany kawałek na polskiej scenie hip-hopowej ostatnich lat.

Prace na projektem trwały ponad dwa lata. W międzyczasie w sieci pojawiło się mnóstwo plotek na temat domniemanej współpracy artystów. W „Benz Dealer” Quebonafide oraz Tommy Cash, jeden z najbardziej ekscentrycznych raperów na scenie międzynarodowej, zabierają nas na przejażdżkę przez świat mrocznych fantazji, gdzie szara rzeczywistość zderza się z symbolami przepychu i luksusu. W teledysku gościnnie pojawia się mistrz wagi ciężkiej –Mariusz Wach. Wideo wyreżyserował Sebastian Pańczyk. Za produkcję odpowiada DOBRO, a za postprodukcję Platige Image. Teledysk „Benz Dealer” można zobaczyć na oficjalnym kanale wytwórni QueQuality.

Nie jest to pierwsza współpraca Quebonafide z zagranicznym artystą o międzynarodowej randze. W utworze „Matcha Latte” gościnnie pojawia się Mick Jenkins –jeden z najpopularniejszych obecnie raperów młodego pokolenia na światowej scenie hip-hopowej.

Tak Quebonafide kończy 2020 rok. Zobacz teledysk „ Matcha Latte”!

Był już album "Romantic Psycho", więc czas na "Psycho Relations"? Zobaczymy co czas przyniesie. http://psychorelations.pl
W kolejnym numerze Quebonafide zagości Roméo Elvis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.