Zanim pójdziesz || Miętha z nowym singlem! Gościnnie Natalia Szroeder!

Zanim pójdziesz || Miętha z nowym singlem! Gościnnie Natalia Szroeder!

Duet Miętha we współpracy z Natalią Szroeder niespodziewanie zaprezentował wspólny, wakacyjny singiel – ” Zanim pójdziesz”. To prawdopodobnie najlepsza rzecz, którą dziś usłyszycie i zobaczycie. A może nawet najlepsza w te wakacje.

“ Zanim pójdziesz” to intrygujące, rześkie połączenie tak różnych wrażliwości z wyczuwalnym, pulsującym beatem, charakterystycznym dla duetu Skip & AWGS. Pisząc “Zanim pójdziesz” miałem przed oczami długie jazdy samochodem bez celu, przy zachodzącym słońcu i wszystkie najlepsze imprezy nad Wisłą – mówi Skip. Cieszyliśmy się jak dzieci, kiedy dowiedzieliśmy się, że Natalia jest chętna na gościnkę w tym numerze. Poszliśmy razem do studia i byliśmy świadkami jak doświadczona i przegenialnie świadoma swojego głosu artystka nagrywa swoje wokale do numeru, który jej się bardzo spodobał – dodaje. 

W sieci pojawił się już oficjalny teledysk do utworu. Za dzieło odpowiada Julek Tałandziewicz (na koncie m.in. nominacja do nagród Polish Music Video Awards za klip Lordofon “Figaro”). Dodajmy, że “Zanim pójdziesz” stanowi zapowiedź albumu Miętha “36,6”, którego premiera przewidziana jest na 24 września br. Na wszystkich, którzy nabyli album w przedsprzedaży, czeka wersja specjalna wydawnictwa wzbogacona o 11 dodatkowych utworów.

Album zamówicie na AsfaltShop.pl

One thought on “Zanim pójdziesz || Miętha z nowym singlem! Gościnnie Natalia Szroeder!

  1. Reply
    Guilty Gucci || Miętha łączy siły z Paluchem! -
    8 października 2021 at 18:38

    […] dzieli się ze słuchaczami kolejną, mocną współpracą. Po świetnie przyjętym singlu “Zanim pójdziesz” z Natalią Szroeder nadszedł czas na niesamowicie tłusty i bezczelny “ Guilty Gucci”. W […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.