Ńemy wraca z nowym flow i z nowym mocnym singlem!

Ńemy wraca z nowym flow i z nowym mocnym singlem!

Po wydaniu anglojęzycznego projektu „YALP” i producenckich „Zatrutych Bloków”, Ńemy wraca do pisania utworów w języku ojczystym – jednak w innej oprawie, niż ta do której raper i producent z sierpca nas przyzwyczaił.

Niewątpliwie zauważalna jest zmiana w głosie Ńemego, którą po raz pierwszy przedstawił na niedawno wydanym albumie „Blady Król” duetu Bisz/Kosa – udzielając się gościnnie w singlu „Kręgi”. Charakterystyczne dotąd, wysokie rejestry oraz intensywną modulację wokalu, Ńemy zastąpił śpiewem i naturalnym, łagodnym flow. Nowy singiel jest kontynuacją ostatnio obranej, artystycznej ścieżki rapera.

Teledysk, którego autorem jest Jacek Tomczak, został zrealizowany m.in. w pięknych wnętrzach kościoła parafii rzymskokatolickiej bł. Edwarda Detkensa w Lasku Bielańskim w Warszawie. Autorem warstwy muzycznej i liryki jest sam Ńemy, a dograniem gitar i miksem zajął się sound designer, Kuba Gadomski, znany ze współpracy z Grammatikiem – jako Flamaster.

Tekst „Porcelany” mówi o doświadczaniu przyjaźni i nieodwracalnej straty. Artysta zadedykował utwór zmarłym bliskim.

Singiel na razie dostępny jest wyłącznie na kanale youtube Ńemego – 28 maja ukaże się we wszystkich serwisach streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.