Po drugiej stronie || Jarecki wraca z albumem „Totem”!

Po drugiej stronie || Jarecki wraca z albumem „Totem”!

” Po drugiej stronie” to pierwszy singiel od Jareckiego promujący nadchodzący album – „Totem”, którego premiera została zapowiedziana na lipiec 2021.
Za produkcję singla odpowiada DJ BRK.

Preorder albumu w wersji CD, albo LP zamówicie na https://defjam.pl/jarecki

To będzie prawdziwa uczta dla fanów żywych, przestrzennych brzmień, samego artysty, ale nie tylko. Na swojej trzeciej solowej płycie, Jarecki porusza się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi, oraz dynamicznymi i energetycznymi, sięgając ponownie do kochanych przez siebie funkowych brzmień.

DNA Jareckiego jest tutaj słyszalne od pierwszych taktów, a warstwa muzyczna i tekstowa nie pozostawia złudzeń. To najlepszy i najpełniejszy album artysty. Artystyczna dojrzałość zapewniła muzykowi jeszcze większą niezależność i swobodne łączenie gatunków. Zaowocowało to albumem bardzo zróżnicowanym stylistycznie o silnym artystycznym wyrazie.

Fani poprzednich płyt z pewnością poczują się jak w domu. Charakterystyczne eklektyczne podejście do muzyki to niski ukłon w stronę grooviących soulowo-funkowych kompozycji. Ale jest jednak nowa warstwa. Osobiste, często wręcz intymne opowieści o miłości, życiu i przywiązaniu do natury. Wrażliwość wyśpiewana w soulowych brzmieniach, a wszystko misternie utkane z dźwięków przemyconych z poprzednich epok.

Album ukaże się na limitowanej płycie winylowej w dwóch ekskluzywnych odsłonach kolorystycznych: kryształowej w AsfaltShopie oraz czarnej w sklepie Def Jam.

Otwieramy drzwi do naszej muzycznej świątyni i witamy was po drugiej stronie… W miejscu gdzie udało nam się połączyć…

Opublikowany przez Jarecki Czwartek, 8 kwietnia 2021

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.