Call Back || Zuza Baum wraca z nowym singlem!

Call Back || Zuza Baum wraca z nowym singlem!

CALL BACK to zaproszenie do skonfrontowania się z naszą ludzką złością, która często kieruje nami i ogranicza nas na zbyt wielu płaszczyznach – złości, o którą nietrudno było w czasie pandemicznego izolowania się w czterech ścianach z najbliższymi, a to przecież przecież ich potrafimy zranić najmocniej.
CALL BACK to odwołanie, wyciszenie reakcji i zachowań, które bardzo często pojawiają się w obliczu sytuacji trudnych – zachowań sprowadzających się w efekcie wyłącznie do krzywdzenia innych i samych siebie.
W utworze Artystka opowiada o tym, że lekarstwem jest jak zawsze miłość – ta do samego siebie przede wszystkim oraz o tym jak łatwo i pięknie jest inspirować innych do takiej miłości.

Nowy utwór zapowiada EP-kę „SNY”, za produkcję numeru odpowiada Tar$an, za video Naomi Muras.

ZUZA BAUM to młoda artystka wkraczająca na polską scenę ze świeżo brzmiącą mieszanką rapu, hip hopu i jazzu. 5 listopada 2020 roku rozpoczęła swoją solową karierę publikując singiel 'PROJECT AWAY'. Po jego świetnym odbiorze 21 stycznia 2021 roku powraca z drugim singiel pt. 'CALL BACK' zapowiadającym pierwsze wydawnictwo Artystki w postaci EP’ki, które planowane jest na przełom marca/kwietnia 2021 roku.

POPRZEDNI SINGIEL ZNAJDZIECIE TU:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.