Sitek zapowiada nowy album! Włodi i 1988 z singlem! || #DziejeSie

Sitek zapowiada nowy album! Włodi i 1988 z singlem! || #DziejeSie

niumic wraca po krótkiej przerwie, a w dodatku z mocnymi newsami! Sitek zapowiada nowy krążek! Włodi i 1988 prezentują pierwszy singiel ze wspólnego krążka, Szpaku godzi się z Bezczelem, a Peja rapuje o krasnoludkach w nowym show PizzaHut. #DziejeSie


Sitek wraca po dłuższej chwili ciszy i prezentuje słuchaczom pierwszy singiel z nadchodzącego krążka pt: „Nowy Vibe”, który ukaże się 18 września 2020 roku. Na krążku ukaże się 14 premierowych utworów, a gościnnie na krążku udzielili się Sarius, JNR, YP, Gedz i Kasta.

Pełną tracklistę i preorder krążka znajdziecie na www.nowyvibe.pl

Włodi i 1988 wrzucili do sieci singiel promujący Ich nadchodzący album „W/88”. W numerze „NOLOVE” dostało się twórcom filmu „Proceder”, za kłamstwa i wyolbrzymianie tematu.

Album W/88 to produkcja niezwykle wyjątkowa. Włodi przy procesie powstawania zdecydował się na współpracę z jednym producentem, nie oznacza to jednak ograniczonej formy tego wydawnictwa. Działanie z połową duetu Syny zaowocowała niezwykle przemyślanymi, surowymi oraz wyjątkowymi utworami. 1988 nadał krążkowi swojego indywidualnego stylu, który wybija go przed szereg. Poza producencką niespodzianką na krążku czeka Was kilku gości, których na dzień dzisiejszy na pewno nie będziecie w stanie wytypować!

Album zamówicie na defjam.pl/wlodi

Szpaku, krótko po premierze albumu „Dzieci Duchy” wrzuca do sieci pierwszy singiel pt: „Różowa Pantera” i zapowiada nowy krążek o tym samym tytule. W numerze słyszymy m.in. o zakończeniu beefu z Bezczelem czy powodach dołączenia do chillwagonu.

Peja nawijający o krasnoludkach do bitu Magiery? To nie pomyłka! Raper podjął rękawicę rzuconą mu w nowym projekcie Rap Show od Pizza Hut. W internetowym formacie w rolę prowadzących wcielają się zaskakujące postaci, a zaproszeni artyści wykonują nieoczywiste muzyczne zadania. Na kanale PopkillerTV wystartowała właśnie pierwsza odsłona serii, a w kolejnych tygodniach będzie można obejrzeć następne wyzwania z udziałem rodzimych raperów, łączące serię pytań z niecodziennym wykonaniem…