Kolejna edycja „Wydaj płytę, Będzie Głośno!” ruszyła!

Kolejna edycja „Wydaj płytę, Będzie Głośno!” ruszyła!

„WYDAJ PŁYTĘ Z BĘDZIE GŁOŚNO” – CZAS START! MOŻNA JUŻ WYSYŁAĆ ZGŁOSZENIA W KONKURSIE RADIOWEJ CZWÓRKI. KOLEJNA EDYCJA RUSZYŁA!

Od 5 czerwca rusza konkurs radiowej Czwórki, skierowany do utalentowanych, a wciąż nieodkrytych muzyków. Nagrodą jest wydanie debiutanckiego krążka w ramach audycji „Będzie Głośno!”, promującej debiutantów. Dla gotowych na muzyczną karierę warunki są tylko dwa: nagrany materiał na płytę oraz brak podpisanego kontraktu z jakąkolwiek wytwórnią muzyczną.

Kolejna edycja „Wydaj płytę, Będzie Głośno!” ruszyła!

Już po raz czwarty Czwórka poszukuje utalentowanych, a wciąż nieodkrytych muzyków, którym wyda debiutancki album w ramach audycji Damiana Sikorskiego „Będzie Głośno!”.

Do tej pory płyty w konkursie opublikowały: Ms. Obsession, Marta Zalewska oraz Sara Kordowska, wokalistki zdobywające coraz większą popularność. Czyja kariera tym razem nabierze rozpędu dzięki radiowej Czwórce? Przekonamy się jeszcze tego lata.

Nagrodą jest wydanie płyty z radiową Czwórką nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia, teledysk do singla z debiutanckiego albumu, sesja zdjęciowa oraz koncert promujący płytę na antenie Czwórki w ramach audycji „Będzie Głośno!” oraz w mediach społecznościowych. Partnerami konkursu są Związek Artystów Wykonawców STOART i Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, które ufunduje dodatkowe nagrody finansowe dla najlepszego autora muzyki oraz tekściarza.

Zgłoszenia można wysyłać od 5 czerwca od godziny 12.00 aż do 17 lipca za pośrednictwem specjalnego formularza na stronie Czwórki. Zwycięzca zostanie ogłoszony pod koniec sierpnia. Premiera albumu oraz promujący go koncert planowane są w październiku br. w studiu radiowej Czwórki, w ramach audycji Damiana Sikorskiego „Będzie Głośno!”.

Konkurs jest rozwinięciem audycji „Będzie głośno!”. Program Damiana Sikorskiego umożliwia nieznanym muzykom dotarcie ze swoimi kompozycjami do szerokiej publiczności. Co piątek artyści zgłaszający się za pośrednictwem strony radiowej Czwórki zapraszani są do audycji na żywo, aby zaprezentować swoją twórczość zarówno w rozmowie, jak i w minikoncercie akustycznym. Ponadto utwory tych wykonawców trafiają na listę przebojów „Będzie Głośno!”, a słuchacze każdego dnia mogą oddawać głosy na piosenki, które najbardziej przypadły im do gustu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.