donGuralesko powołuje Leśną Ligę, 52 zapowiada krążek || #DziejeSie

donGuralesko powołuje Leśną Ligę, 52 zapowiada krążek || #DziejeSie

donGuralesko powołuje Leśną Ligę, Hans i Deep zapowiadają nowy krążek, Kuba Knap wrzucił cały odsłuch „Fundamentu” na YouTube, Kacper HTA z rapową wersją „Mojej i Twojej nadziei”, i info na temat nowego krążka VNM-a.


Leśna Liga feat. Paprodziad z Łąki Łan (prod. Lex Caesar) #DZIADZIOR

W obliczu zagrożeń, przed którymi stanął nasz leśny dom, donGuralesko powołujem LEŚNĄ LIGĘ!!! Razem z Paprodziadem (ŁĄKI ŁAN) rusza z odsieczą dziewiczym ostępom, borom, kniejom i zagajnikom (najmniejszym nawet!). Jesteście z nami?

Obecnie zachęcamy do wsparcia Biebrzańskiego Parku Narodowego gdzie szaleje pożar:
Bank Gospodarstwa Krajowego
SWIFT: GOSKPLPW IBAN: PL 31 1130 1059 0017 3397 2620 0016 Biebrzański Park Narodowy Adres: Osowiec-Twierdza 8, 19-110 Goniądz Tytuł wpłaty: „darowizna pożar 2020”

Album „DZIADZIOR” zamówicie na donguralesko.pl


Pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Pięć Dwa „Tölgy Föld” premiera 06.2020 Nuntius Preorderus Bonitatem Maximus. Roku dwudziestego, nieznanego dnia, szóstego miesiąca. Spodziewaj się niespodziewanego. Hawgh!

Preorder zamówicie na Sklep.52debiec.pl


Kuba Knap udostępnił w sieci pełen odsłuch płyty „FUNDAMENT” stworzony wraz z Dj 600V.

Ta płyta mnie odblokowała. Słuchałem wtedy starych płyt i zatęskniłem za klimatem pierwszych nagrywek, za surowością, radością, za ograniczeniami. Volt się zgodził na taką opcję – zwrotki nagrywałem na raz, po pięć numerów na sesji, na szybko, bez poprawek. Teksty pisałem tak samo – po prostu leciało, bez wydumanych rozwiązań i bajerów. Za to jak najszczerzej umiałem. Robiąc ten album wpadłem na pomysł wycieczek po Polsce i to pykło – znalazłem tam ten pionierski klimat.

Album zamówicie na WCK47.COM


Kacper HTA wrzucił do sieci remix utworu „Moja i Twoja Nadzieja”, nagranego 23 lata temu przez polskich artystów na rzecz Powodzi Tysiąclecia.

Teraz w sytuacji pandemii Kacper HTA, Fonos i Gibbs postanowili sięgnąć po ten utwór i zinterpretować go po swojemu.

W tym szczególnym dla mnie jak i dla całego świata okresie udostępniamy dla Was RMX piosenki „Moja i Twoja Nadzieja” w wersji hip-hopowej . Trzymajcie się zdrowo.


VNM ujawnił pełną tracklistę nowego krążka, oraz zmienił jego premierę.

Hej wszystkim! Mam dla Was tracklistę mojego nowego albumu pt. „Hope For The Best”, ale zanim do niej dojdziemy muszę Was poinformować, że premiera tej płyty planowana na 8 maja zostaje przełożona na 29 maja ze względu na obecną sytuację w Polsce – obojętnie jak byśmy sobie tego życzyli w labelu nie będziemy w stanie przeskoczyć pewnych kwestii związanych z wydaniem tego albumu w planowanym terminie. Licząc na Waszą wyrozumiałość postaramy się jednocześnie wynagrodzić Wam to opóźnienie większą ilością klipów/singli, do i tak fajnie wzbogaconego preorderu edycji limitowanej dorzucimy dodatkowy prezent, a 8 maja, czyli w dniu „oryginalnej” premiery będziemy mieli dla Was bezprecedensową w moim przypadku niespodziankę ?

Wracając do samej płyty – gościnnie udzielili się na niej Wozz Lozowski czyli mój człowiek Łozo w pozytywnym bangerze, który już znacie, Marika w sentymentalnym utworze w formie listu do… nie będę jeszcze zdradzał hehe, Grizzlee z kolei zaśpiewał (jak zwykle u niego) hitowy refren do kawałka na bicie DJa Kebsa (!), co już świadczy o tym, że podobnego vajbu jeszcze ode mnie nie słyszeliście ? Do tego w jednym traku mam EmTe i FonTama czyli młodszych gości „od nas” przy czym na wokalu w refrenie zdecydowanie większą robotę ode mnie robi Rzeźnik czyli człowiek wielu funkcji – właściciel studia, w którym nagrywam, mój perkusista i od niedawna mój drugi realizator ? Dodatkowo Rzeźnik w jednym numerze zrobił bazę tzw. human trumpet co zaowocowało zaproszeniem do studia Marcina „Mr Belta” Paska, który dograł do tego pomysłu swoje partie na trąbce czym mega się jaram bo nie miałem jeszcze takiego vajbu na żadnej płycie ? Parę dni temu na moim pierwszym livestreamie na instagramie ktoś spytał mnie do którego mojego albumu porównałbym tę płytę i nie potrafiłem odpowiedzieć na to pytanie, ciekaw jestem Waszego zdania, ale do tego musimy jeszcze trochę poczekać. Kończąc moje płomienne przemówienie napiszę po prostu, że tracklista prezentuje się tak:

1. Symbioza (prod. Łukasz Kowaluk)
2. Vent (prod. megot)
3. Biały szum (prod. megot)
4. Tak jak ja (feat. Wozz Lozowski, prod. Łukasz Kowaluk)
5. Pa$$ion (prod. @chinoap01, cuty DJ Chederac, DJ Hubson)
6. Unborn (feat. Marika, prod. Łukasz Kowaluk)
7. Umrzesz (prod. Łukasz Kowaluk)
8. Trippin’ (feat. Rzeźnik, EmTe, FonTam, prod. SlvR Beatz)
9. Pasterz (feat. Grizzlee, prod. DJ Kebs)
10. Na pewno nigdy (prod. @chinoap01 x NoFuk)
11. Hope for the best (prod. @chinoap01)

Finalizując przekaz przypomnę, że limitowany preorder Hope For The Best (w odróżnieniu od standardowej wersji sklepowej) jest wzbogacony o tematyczne naklejki, magnes nawiązujący do okładki, prezent, o którym przed chwilą wspomniałem oraz dodatkowy 14-stronicowy booklet z fotografiami autorstwa Mateusza Czecha ilustrującymi każdy utwór z tracklisty jego oczami i emocjami. Każdy preorderowy egzemplarz będzie również przeze mnie podpisany. Preorder możecie zamawiać na denekstbest kropka com. Dziękuję za uwagę i życzę miłego wieczoru + dużo zdrowia!

Album zamówicie na DeNekstBest.com