Sokół to Zorro | Deys to Młody Boguś | Słoń i Dope D.O.D. || #RapDaily

Sokół to Zorro | Deys to Młody Boguś | Słoń i Dope D.O.D. || #RapDaily

Z pisaniem dzisiejszego #RapDaily poczekałem trochę dłużej, a wszystko po to żeby wszystko się zgadzało!
W serwisach streamingowych Sokół to Zorro, premiera albumu ZEUSa, Deys to Młody Boguś, a do tego jeszcze nowy teledysk od Słonia i Dope D.O.D..


Sokół – ZORRO

Sokół to Zorro, więc udostępnił w sieci pierwszy singiel promujący Jego nadchodzącą EP-kę/ LP. Za produkcję numeru odpowiada Magiera.

Album dostępny jest też w serwisach streamingowych:
https://sokol.lnk.to/Zorro


Deys / Grimmy – Młody Boguś (prod. Ramzes)

Na kanale SBM Label ukazał się klip do „Młodego Bogusia”, który pieczętuje materiał „brawurowo i pusto”.

Album zamówicie na Hashasins.eu


Słoń & Dope D.O.D. – JCVD | Prod. PSR

Brain Dead Familia, Słoń oraz Dope D.O.D. prezentują trzeci klip zapowiadający wspólną EP „Sick6Six”. Przed Wami „JCVD” na bicie PSR!

„Sick6Six” to osiem utworów stworzonych w kolaboracji Słonia z holenderskim składem Dope D.O.D.! Zgodnie z zapowiedziami, pojawi się tutaj kilku gości z zagranicy oraz jeden z Polski. Wśród producentów znajdziemy ścisłą czołówkę polskiej sceny hip-hopowej oraz nadwornego producenta Dope D.O.D. – Chubeats’a.

Premiera materiału już 14 lutego! Płytę można zamówić w sklepie www.VULGARUS.pl.ZEUS – „W Poszukiwaniu Siebie” || „Pierwszy Milion To Ekipa vol.1”

'W poszukiwaniu siebie” to nowy długogrający krążek ZEUSa który dziś wylądował we wszystkich serwisach streamingowych. Za całość oprawy muzycznej albumu odpowiada Klonowsky który udziela się również w niektórych partiach śpiewanych. Wokalnie wspiera też projekt Justyna Kuśmierczyk.

Album zamówicie na WWW.PIERWSZYMILIONSKLEP.PL

Przy okazji premiery nowego krążka, ukazał się też drugi dodatkowy, zatytułowany „Pierwszy Milion To Ekipa vol.1”. nawiązujący do pierwszego wydawnictwa ZEUSa i JOTESTE czyli “Pierwszego Mixtape’u”. Jest to wyprodukowany w całości przez ZEUSa album zawierający same premierowe utwory utrzymane w większości w stricte hip-hopowym, energetycznym i często humorystycznym stylu znanym z pierwszej produkcji spod szyldu PIERWSZY MILION. Na płycie goście związani z wytwórnią.


KaeN – Rocco (prod. @atutowy)

„Rocco” to kolejny singiel od KaeNa, promujący album „ON”. Na ten album składa się 15 premierowych utworów. Gościnnie pojawiają się: Zbuku, Epis Dym KNF, Opał, Flora Bugs, B.R.O., Adam Graf.  Za warstwę muzyczną odpowiadają: @atutowy, PSR, MR.G, Olek, JazBrothers

Album zamówicie na altereggo.pl


Jongmen – Dżin (prod. PSR)

Dziś na kanale Heavyweight Project pojawił się kolejny klip Jongmena. Singiel „Dżin”, który znalazł się na płycie warszawskiego rapera „Shotgun” debiutuje na YouTube.

Kolejny materiał od Jongmena po „Kastecie”, „Nie zabronią nam” czy „Nie mam czasu” to „Dżin”. Raper poświęcił wiele czasu, by stworzyć naprawdę przyciągający teledysk. Muzykę do tego kawałka wyprodukował PSR, a wideo jest dziełem 9Liter. To jednak nie koniec niespodzianek.Buczer – PSST feat. Malik Montana, Milonair, MAAF

Biały Kruk to 6-ty solowy album reprezentanta Toruńskiej sceny! Buczer zaczął nagrywać ten album przebywając w Hamburgu. „Ten album to powrót starego Buczer’a ” mówi sam artysta. Na płycie udzielili się między-innymi goście tacy jak: Malik Montana, Sobota, MAAF, Milonair, Hellfield czy Zelo

Album zamówicie na SoulGang.pl


Mada F – Mindfuck ft. Respo

MADA F oraz WIADOMO prezentują klip do numeru MindFuck, w którym gościnnie udzielił się Respo.  Jest to jednocześnie trzeci singiel promujący album KALEJDOSKOP.

Album zamówicie tu: https://wiadomo-shop.pl/