Gniew – Rozdział Pierwszy | Wysokilot | EmTe || #RapDaily

Gniew – Rozdział Pierwszy | Wysokilot | EmTe || #RapDaily

O.S.T.R. w całkiem nietypowy sposób promuje nowy krążek, tworząc serial o tym samym tytule co płyta czyli ” GNIEW „, Wysokilot z kolejną zapowiedzią krążka, a na koniec EmTe z luźnym numerem.


O.S.T.R. – GNIEW – Rozdział 1

Czegoś takiego jeszcze w polskiej muzyce nie było! Na kanale YouTube Asfalt Records z dumą prezentujemy pierwszy rozdział filmu promującego nadchodzący album O.S.T.R. „GNIEW”. Za powstanie obrazu, który będzie zarazem fabularną całością jak i jednym wielkim teledyskiem do wszystkich utworów z płyty Adama odpowiedzialna jest ekipa 9LITER FILMY. W główne role aktorskie wcielili się tak znani aktorzy, jak Eliza Rycembel i Eryk Lubos, obok nich na ekranie zobaczymy oczywiście także Ostrego.

Wyprodukowany przez Asfalt Records film promujący „GNIEW” w reżyserii Błażeja Jankowiaka to autorski projekt 9LITER FILMY zrealizowany na podstawie autorskiego scenariusza reżysera. Łącznie film będzie trwał kilkadziesiąt minut (każdy z rozdziałów po kilkanaście minut). To zarazem film fabularny jak i kilkanaście teledysków do nowych utworów Ostrego. Klipy są ze sobą połączone osią fabularną, która przedstawia losy głównych bohaterów, ale zarazem jest pełna odrealnionych, symbolicznych scen, przedstawiających ich wewnętrzne starcia z podświadomością. Do udziału w projekcie udało się zaangażować takie nazwiska polskiego filmu jak Eliza Rycembel (znana m.in. z nominowanego do Oskara „Bożego Ciała”) oraz Eryk Lubos („Ślepnąc od świateł”, „Drogówka”, „Psy 3”). 
Premiera pierwszego rozdziału filmu „GNIEW” jest zarazem premierą czterech kolejnych (po zaprezentowanym w grudniu singlu „Nie chcę”) numerów z nadchodzącego albumu: „Preambuła”, „Lęk wysokości”, „Ostatnia impreza” i nagrany z gościnnym udziałem Kaliego „Paranormalny”. Od dziś usłyszycie je także we wszystkich platformach streamingowych!

Jednocześnie przypominamy, że na https://www.ostrygniew.pl  trwa przedsprzedaż limitowanej edycji specjalnej albumu „GNIEW” (2 CD). Uwaga: ta wersja będzie dostępna tylko w przedsprzedaży albo do wyczerpania nakładu! Premiera albumu 27 lutego 2020 r.


Wysokilot – Na pół

Sprawdźcie trzeci klip z mixtape’u Wysokilot – “A potem zobaczymy” pt. “Na pół”.

Zamów preorder Wysokilot “A potem zobaczymy” wysyłając maila pod adres: apotemzobaczymy@gmail.com


EmTe – MindTrip

Na kanale DeNekstBest ukazał się nowy, luźny numer od EmTe pt: „MindTrip”.