SuperStyle | Dwa Sławy i Białas | TAU || #RapDaily

SuperStyle | Dwa Sławy i Białas | TAU || #RapDaily

W sieci nowy klip od Tau, SuperStyle na kanale Szpadyzor Records, i oczywiście nowe Sławy. Tak wygląda nowe #RapDaily!


SuperStyle – Noce i dnie | WSZYSTKO

Jeden jest Super, drugi Style, czyli Szulas Szu i Andrzej Groch prezentują pierwszy singiel z nadchodzącego, trzeciego albumu „Wszystko”. #SuperStyle Video zrealizowane przez notnutvideos powstało do najstarszego numeru na płycie – „Noce i Dnie”. Dodatkowe partie wokalne zaśpiewała Zuzanna Janosik, a za mix i mastering odpowiada WDK/Holosonix.


Dwa Sławy – Mango Lassi feat. Białas (prod. Steez83)

Utwór pochodzi z nadchodzącego albumu Dwa Sławy pt. „Pokolenie X2”, którego premiera sklepowa już 24.01.2020. W numerze gościnnie udzielił się Białas, za produkcję odpowiada Steez83.

Wraz z premierą teledysku, dostaliśmy też przepis na „Mango Lassi”, dla zainteresowanych:

1 duże dojrzałe mango
1 szklanka jogurtu naturalnego
1/2 szklanki chłodnej wody
1 łyżka syropu klonowego lub miodu
szczypta zmielonego kardamonu (opcjonalnie, ale warto go dodać)
1 kanister etyliny

Nowy album Dwóch Sławów kupicie tu:
https://preorder.pl/dwa-slawy


Tau – Secret Service 

,,Secret Service” to trzymający w napięciu projekt nawiązujący do kultowego filmu. Jedną z ciekawostek jest fakt, że w klipie ,,występuje” m.in oryginalny Aston Martin DB5, który brał udział w zdjęciach dokumentalnych do jednej z części Jamesa Bonda. A jedną z wielu różnic pomiędzy Tau,a Bondem jest posiadana przez niego licencja – licencja na ożywianie. W służbie Jego Królewskiej Mości. Przed Wami drugi singiel z albumu pt. ,,Dziecko Króla”.

,,Najnowszy album Tau, to męskie spojrzenie na rzeczywistość, w której przenikają się sfery sacrum i profanum. Autor dotyka tych tajemnych sfer wnikając w głąb swojego ducha, a następnie podejmuje próbę wydobycia z nich treści, które nadadzą życiu sens. Korzysta przy tym ze swojej bogatej życiowej mądrości. Jest przecież mężem i ojcem, a przede wszystkim człowiekiem nawróconym z ciemności do światła i doskonale rozumie drogę jaką należy przejść by odzyskać godność Dziecka Króla. Celem tych wszystkich działań jest również przywrócenie ludziom wierzącym świadomości iż nie są zwykłymi ludźmi lecz posiadają Królewską Godność. Czwarta płyta Tau pt. ,,Dziecko Króla’’ ukaże się nakładem Bozon Records w 2020 r.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.