Bisz x Ńemy x DECÓ || Miły ATZ | Żabson || #RapDaily

Bisz x Ńemy x DECÓ || Miły ATZ | Żabson || #RapDaily

Kolejny dzień, kolejne #RapDaily, a w nim: Bisz, Ńemy i Decó nagrali wspólny numer, Miły ATZ z singlem z Młodych Wilków, Żabson z nowym teledyskiem, Dawid Obserwator z Dedisem i Intruzem interpretują numer Chady w nowym klipie, Piekielny z kolejnym singlem promującym nowe wydawnictwo i na koniec Kacper HTA z Gibbs we wspólnym numerze.

____________________

BISZ ŃEMY DECÓ – BOMBA! (Napad na Funk)

Utwór „Bomba!” jest zajawkową kooperacją różnych stylów, która powstała pod skrzydłami bboyowej imprezy „Napad na Funk” organizowanej co roku w Żninie przez dwóch Bboy’s Jotesa i Rene. Na mikrofonie Bisz, Ńemy oraz Decó, na gramofonach Dj Endless. Hip-hopowa energia w najczystszej postaci.

„Napad na Funk” skupia się na promowaniu wszystkich 4 elementów kultury hiphop. W klipie zostały wykorzystane ujęcia taneczne z zawodów.

*********************

Miły ATZ – Bryza (prod. Flvwlxss, scr. Odme) [Popkiller Młode Wilki 7]

Trwa muzyczny maraton w ramach akcji Popkiller Młode Wilki 7, w ramach którego w ciągu 6 tygodni otrzymamy 12 solowych singli z teledyskami, ukazujących się w każdą środę i niedzielę. W przedostatnim z nich Miły ATZ składa hołd osiedlom! Tym razem coś dla fanów klasyki i korzennego podziemnego grania. To, że w klipie zobaczycie Włodiego, Kubę Knapa, Mielzky’ego czy Undadasea nie jest przypadkiem. Za klimatyczny bit odpowiada Flvwlxss (znany m.in. z „V8T” nagranego z Kalim), na gramofonach pojawił się Odme a teledysk stworzyli Piotr Zajączkowski i Maciej Pieczykolan. Przypominamy, że Miły ATZ dopiero co wypuścił w poniedziałek swój najnowszy projekt – „Deadline EP”.

Singiel jest już dostępny w serwisach streamingowych oraz na playliście PopkillerFM na Spotify, a teledysk znajdziecie na kanale YT PopkillerTV. Płyta Popkiller Młode Wilki 7 ukaże się już 29 listopada – wersję specjalną można zamawiać w preorderze na stronie http://mlodewilki7.pl

****************************

Żabson – Marcelo Burlon

Klip do „Marcelo Burlon” został nakręcony podczas zimowego Fashion Weeku w Mediolanie, do którego Żabson poleciał dzięki uprzejmości marki Vitkac. Za produkcję kawałka odpowiada Hubi. Numer promuje wydany prawie 3 tygodnie temu drugi album Żabsona, „Internaziomal”.

***********************

Dawid Obserwator x Dedis x Intruz – Raport z rejonu

Oryginalny „Raport z rejonu” pochodzi z wydanego pięć lat temu albumu śp. Tomasza Chady „Syn Bogdana”. W ramach projektu „CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ” utwór ten zinterpretowali młodzi i charyzmatyczni: Dawid Obserwator, Dedis oraz reprezentant Opola – Intruz. Ostre linijki, celne obserwacje dotyczące życia nizin społecznych i oryginalne, agresywne flow – tego nie brakuje w nowym raporcie z rejonu – sprawdźcie sami! Osiedlowy klip zrealizowała ekipa Matyjak Studio.

*******************

Piekielny – Tydzień temu | prod. Matek | ADIOS LP

„Tydzień temu” to kolejny utwór z płyty „Adios” od Piekielnego. Na bicie szczeciński producent Matek. Za lyrics video odpowiada Michał Zięcik.

Album zamówicie tutaj: http://adiospiekielny.pl

********************

Kacper HTA feat. Gibbs – Mrok

Ghetto Music przedstawia 8 solowy album Kacpra HTA – „Underdog”, inaczej mówiąc czarny koń jest synonimem konsekwencji i nieustannej walki o marzenia. Mimo częstej nieprzychylności losu i licznych sinusoid artysta stara się skupić na jednym – muzyce. 12 numerów z wersji podstawowej zostaje powiększonych o 4 BONUS TRACKI (których nie dostaniecie w salonach muzycznych) oraz pakiety płyt z gadżetami w różnych opcjach. Krążek został zrealizowany w Dopehouse Studio pod okiem Gibbsa, który w części odpowiada za jego wyprodukowanie. Lista gości która do ostatniej chwili będzie owiana tajemnicą jest mocno okrojona, z kolei sam „Underdog” trafi na półki 20.12.2019