Rafi | O.S.T.R. | Kaczy | Tymek || #RapDaily

Rafi | O.S.T.R. | Kaczy | Tymek || #RapDaily

Mamy dziś prawdziwy wysyp premier. Rafi wrzucił nowy teledysk, Tymek z nowym singlem, premiera EP-ki O.S.T.R.-a i Magiery, Kaczy i Nizioł nagrali wspólny numer, Ryfa zapowiada krążek, Bonus RPK z kolejnym singlem, podobnie Fu, a na koniec Zeamsone otwiera odsłuch nowej płyty.

_________________________________

Rafi & Ceha – Daj Mi Tu feat. Ry23 & Jaraj Zośke

Rafi i Ceha przedstawiają klip do kawałka „Daj Mi Tu” z gościnnym udziałem RY23 pochodzącego z płyty „W Imię Królowej” Płyta nadal do kupienia pod tym linkiem: Allegro.pl/RAFI

__________________________

PREMIERA: O.S.T.R. & MAGIERA „ARHYTMOGENIC EP” W SERWISACH STREAMINGOWYCH

Dziś na platformach streamingowych premiera płyty O.S.T.R. & Magiera “Arhytmogenic EP”. Dwa dni temu ruszyła niezapowiedziana przedsprzedaż wersji fizycznej, limitowanej do 5000 egzemplarzy, która w niespełna 17 godzin zniknęła z półek Asfaltshop.pl. Wydawnictwo promuje singiel “A₵ID”, do którego powstał retro-teledysk zrealizowany w technice VHS, dzieło wrocławskich ekip Connect The Dots i Thundercuts Video z kierownikiem projektu Hubertem Błaszczykiem na czele.

Drop O.S.T.R. & Magiera pojawił się właściwie znikąd. To znaczy pojawił się z pasji. Do muzyki. Kilka telefonów, wymiana zdań i jak to u jednego i drugiego bywa – nagle mamy gotowe dzieło, któremu przyświeca jeden motyw – po co zmieniać coś co było dobre? Staroszkolny i autentyczny charakter nagrań narzuca klimat, do którego dostosował się też teledysk i okładka płyty – wykonane analogowymi środkami nie pamiętającymi smartfonów. Pomógł DJ Haem z mixem i masteringiem. Connect The Dots wszystko opakowali, a Asfalt Records szybko wydała.

__________________________

TYMEK – ANIOŁY I DEMONY FIT. BIG SCYTHE, DEYS (PROD BY MICHAŁ GRACZYK & FANTØM)

Tymek udostępnił nowy numer pt: „Anioły i Demony”. W numerze gościnnie udzielili się Big Scythe i Deys, za produkcję odpowiadają Michał Graczyk i FANTØM.

Tymek podróżował w trasie koncertowej po całej Polsce, pisząc dla Was nowe utwory, zaczął kosztować również świata i jego wad i zalet, możecie zauważyć zmianę w jego wizerunku oraz działaniu, To się stało i tak już będzie. Stworzył dla Was album który łączy ludzi, artystów, bez podziałów na mniejszych i większych, bez granic. O Czym przekonacie się gdy okryjemy featy tego albumu. Bez granic bez podziałów bez hierarchii. Zainspirował go Renesans, chciał stworzyć z tego label/akcje by wypromować swoich ziomków oraz dla Was dom byście mogli się wygadać, ale teraz już wie, że z renesansu przekształciliśmy się w FIT.

_________________________________

Kaczy Proceder x Nizioł – Operacja prawda 2

Przeszło 20 lat od premiery legendarnego singla „Operacja Prawda” duetu Proceder (Kaczy i śp. Tomek Chada), Step Records zaprasza do sprawdzenia klipu „Operacja Prawda 2”. W nowej odsłonie ulicznego hymnu, obok warszawskiego rapera, swoje wersy położył również niezawodny Nizioł.

Niezwykle klimatyczny bit i cała produkcja utworu to dzieło Szweda SWD. Za ujęcia rapowane, montaż i finalny wygląd teledysku odpowiedzialna jest ekipa 9liter, współpracująca przy tym klipie z Global Studio – producentem filmu „Proceder” z którego pochodzą ujęcia użyte w teledysku.

O projekcie „CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ”: Ponad 40 raperów, 20 czołowych producentów, ekskluzywne wydanie 2 CD i atrakcyjne bonusy – jeden z najbardziej wymagających projektów w historii Step Records już niebawem ujrzy światło dzienne! Przez ostatnie kilkanaście miesięcy opolska wytwórnia pracowała nad wyjątkowym albumem „CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ”. To dwupłytowa kompilacja, na której zarówno przedstawiciele starej jak i nowej szkoły w autorski sposób interpretują utwory śp. Tomka Chady. Na limitowanym, numerowanym wydaniu albumu znajdzie się blisko 30 premierowych utworów nagranych przez reprezentantów polskiej sceny rapowej.

„Operacja Prawda 2” jest nie tylko singlem promującym nadchodzący album „CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ”, ale także przedsmakiem wspólnej płyty Nizioła i Kaczego, o której więcej informacji pojawi się już wkrótce.

Album tutaj: https://preorder.pl/chada

___________________________

Ryfa – Mam papierki (prod. Dadi) // 47UNK

„Bije pione, jakbym nie wychodziła z ringu”. Album „47UNK” na dniach w sieci i na wck47.com

______________________________

Bonus RPK – NIEWAŻNE SKĄD ft. 102 BOYZ (Kkuba, Duke), Inoffiziell Goldenboy // Prod. WOWO & Worek.

Ciemna Strefa prezentuje kolejny singiel Bonusa RPK, który promuje jego nadchodzący album „BLOKÓW REZYDENT”. W/w utwór nosi nazwę „NIEWAŻNE SKĄD” i gościnnie udzielili się w nim tacy artyści jak: 102 Boyz (Kkuba, Duke), Inoffiziell Goldenboy. Bit do tego numeru zrobił Worek & WOWO, który zajął się również brzmieniem całości. Premiera sklepowa albumu „BLOKÓW REZYDENT” – 04.10.2019r.

Zamów album „BLOKÓW REZYDENT” na WWW.CSRPK.PL !!!

___________________________________

Fu feat. Malik Montana – Żyj albo umieraj (prod. Flez Beats)

Fu, reprezentant starej szkoły, łączy siły z Malikiem, jednym z najbardziej kontrowersyjnych raperów nowej fali. Niecodzienny duet. „Żyj albo umieraj” to utwór promujący Fu – Personality. Opowiada o tym, że pomimo problemów i upadków trzeba wstać, iść dalej i robić swoje, nie patrząc na innych. Zapraszamy do odsłuchu.

Album zamówicie na Visioners.pl

___________________________

Zeamsone „Japanese Hoes” ft. Deys (prod. Nearr)

Utwór otwiera odsłuch płyty „HUNDRED BANDS”. Płytę oraz ubrania z nowej kolekcji można nabyć tutaj: http://bit.ly/ZEAMSONE