KONCERT THE DUMPLINGS W RADIOWEJ CZWÓRCE!

KONCERT THE DUMPLINGS W RADIOWEJ CZWÓRCE!

We wtorek 20 listopada br. w radiowej Czwórce wystąpi zespół The Dumplings. Koncert, będący elementem trasy promującej płytę RAJ, będzie transmitowany na antenie stacji. Wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie można zdobyć słuchając Czwórki.

The Dumplings to fenomen na polskiej scenie klubowej – nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem. Elektropopowy duet mocno stawia na elektronikę w duchu nowych brzmień, ale nie zapomina o chwytliwych piosenkach – znaku rozpoznawalnym twórczości Justyny Święs i Kuby Karasia. Nowa płyta „Raj” została w całości napisana, skomponowana i wyprodukowana przez twórców złotych albumów „No Bad Days” i „Sea You Later”. To właśnie nowy materiał będzie przeważać podczas koncertu w radiowej Czwórce, który odbędzie się 20 listopada br. o godz. 19.00 w studiu im. Władysława Szpilmana.

– Nasza trzecia płyta to powrót do naszych czysto elektronicznych brzmień z czasów pierwszej płyty. Mniej w niej jednak jasnych lekkich brzmień, za to dużo mroku i tajemnicy. Zdecydowaliśmy się na to, aby wszystkie teksty były po polsku. Bardzo zapraszamy Was na koncert w Czwórce. Ilość miejsc jest ograniczona, także kto nie zdobędzie zaproszenia, niech się nie martwi, bo można będzie nas na żywo obejrzeć w internecie. Koncert kameralny, ale nie znaczy to, że zabraknie na nim energii klubowej. Obiecujemy Wam pełną moc! – mówią Justyna Święs i Kuba Karaś z The Dumplings.

Zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie można zdobyć słuchając Czwórki. Ilość miejsc ograniczona. Fanów zespołu (i nie tylko), którzy nie będą mogli na żywo uczestniczyć,  Czwórka zaprasza do słuchania transmisji koncertu 20 listopada br. o godz. 19.00 na stronie www.czworka.online, w systemie cyfrowym DAB+ oraz poprzez aplikację Player Polskie Radio. Redakcja zaplanowała także streaming video na stronie internetowej oraz na fanpage’u Czwórki https://pl-pl.facebook.com/czworka/

To nie jedyna okazja spotkania z częścią zespołu The Dumplings. Kuba Karaś na antenie Czwórki jest gospodarzem autorskiej audycji pt. „Oceanarium”, która nadawana jest w czwartki  w godz. 22.00-00.00.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.