Dojadamy || RAU z nowym teledyskiem!

Dojadamy || RAU z nowym teledyskiem!

Do premiery drugiego albumu RAUa zostało już tylko 9 dni, a dziś artysta przedstawia singiel wraz z klipem do utworu ” Dojadamy „, w którym gościnnie pojawiają się nietuzinkowe persony takie jak: Książę Kapota, Frosti Rege, czy też słynący z zamiłowania do malarstwa Żyto.

Opisywany taneczny utwór pojawia się wraz z fenomenalnym teledyskiem, który jest dopełnieniem tej barwnej kolaboracji. Wraz z premierą płyty „Mistrz Sztuki” RAU wyrusza w trasę koncertową. Bilety w limitowanych ilościach dostępne w Going.

Album możecie zamówić tutaj: http://rauperformance.com

Premiera płyty zatytułowanej „MISTRZ_SZTUKI.” planowana jest na 19 października tego roku. Zarówno tytuł, muzyka jak i oprawa wizualna to strumień świadomości. Na najnowszej produkcji RAU zawarł sporo satyrycznych obserwacji otaczającej nas rzeczywistości, autoironii, ale też i mroczne, a nawet osobiste utwory oraz potyczki z technologią i przemysłem. Stylistyka muzyczna mocno wchodzi w rejony elektroniki, techno i okazjonalnie trapu – wszystko jednak w typowej dla RAU a stylówce. Na płycie usłyszymy takie persony jak Żyto, Adi Nowak, Kapota oraz Frosti Rege. Płyta zostanie wydana własnym sumptem z dystrybucją w Asfalt Records.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, kapelusz, niebo, drzewo, na zewnątrz i zbliżenie
Foto: RAU_PERFORMACE. aka. R.A.U.

RAU_PERFORMACE. aka. R.A.U. Warszawski producent, raper, grafik, autor
teledysków. Ma na swoim koncie współprace z takimi artystami jak Ten Typ Mes, Eldo, Onar czy Natalia Nykiel. Ma na na nim również dziesiątki kompozycji telewizyjnych oraz reklamowych. Jego styl muzyczny jest bardzo charakterystyczny, a warstwa liryczna jest pełna luźnych spostrzeżeń, autoironii, humoru jak również poważnych refleksji. Na scenie odbiega od klasycznej formuły grania koncertów, przeplatając je live’actami i grą na swoim samplerze. Jego debiutancki album zatytułowany „Konkretna Rozrywka”ukazał się 13 maja, nakładem wytwórni Alkopoligamia.com debiutując na 14 miejscu na OliS zebrał pozytywne recenzje. A okładka albumu jego autorstwa znalazła się na 7 miejscu w konkursie Cover awArts 2016. Poza tym RAU prowadzi swoją audycję autorską w Czwórce zatytuowaną RAUDYCJA której można posłuchać w każdą środę o 19:00.