Nie Byłem Nigdy || Gruz Braders || Grudki, smutki, rap do wódki

0
94
views

Sprawdźcie teledysk ” Nie byłem nigdy ” z nadchodzącej płyty Gruz Braders, za którą stoją Bonson, Głowa PMM oraz TKZetor.

Album Gruz Braders „Grudki, smutki, rap do wódki” ukaże się 16.11.2018 nakładem wytwórni Stoprocent. Wydawnictwo w wersji specjalnej zawiera jeden krążek z 12 utworami oraz bonus CD z 2 dodatkowymi numerami, remixem, instrumentalami, acapellami oraz autografami. Oprócz tego dostępny jest również specjalny pakiet, który zawiera koszulkę Gigant w wybranym rozmiarze.

Preorder zamówicie tutaj:
https://www.stoprocent.com/pl/catalogsearch/result/?q=9167+9164+9165+9166

„Grudki, smutki, rap do wódki” to projekt, za którego realizacją stoją Bonson, Głowa PMM oraz TKZetor. Trójka szczecińskich raperów nagrała płytę pełną brudnych i trafnych wersów, w których wyraźnie usłyszymy klimat przesiąkniętych alkoholem chodników. Żaden z nich nie przebiera w słowach, opisując rzeczywistość taką jak widzi. W niektórych numerach rozliczają się oni z otoczeniem i pokazują realia polskich podwórek. W innych przenoszą słuchacza w tryb sytej domówki, z której nikt nie chciałby wyjść. Za znaczą część warstwy muzycznej utworów odpowiada KPSN. Na płycie usłyszymy również produkcje Matka i Jack Frosta.

Tracklista:
1. Na ośce bez zmian
2. Ja to ja
3. Nie byłem nigdy
4. Nie moje miejsce
5. Gigant
6. Widziałeś go?
7. Jam
8. Proszę mnie nie wkurwiaj
9. Zabrani
10. Od poniedziałku
11. Nie ma mnie dla nikogo
12. Żyła wódna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.