Czerń i Biel || Nowy album Kleszcza już w sprzedaży!

Czerń i Biel || Nowy album Kleszcza już w sprzedaży!

Już dziś, 14.09, do sklepów muzycznych w całej Polsce trafił nowy album Kleszcza. „ Czerń i biel ” to 1. solowy krążek artysty. Poprzednie płyty – „HorRYM JESTem” i „Cyrk na qłq” – raper nagrał wspólnie z producentem DiNO. Na nowym wydawnictwie obok Kleszcza usłyszymy m.in. Rahima, Tymka czy skład FBS.

Płytę dedykuję rodzinie, wszystkim zagubionym na palecie barw swoich emocji, a przede wszystkim żonie i synowi, którzy są jasną stroną mojej duszy – dodaje Kleszcz. Z okazji premiery „Czerni i bieli” artysta przygotował szereg niespodzianek. Pierwszą z nich jest spotkanie autorskie, które odbędzie się już dziś (14.09) w katowickim domu strachów Delirium Horror House. Fani Kleszcza już od 15:30 mogą porozmawiać z artystą, zdobyć jego podpis na najnowszym krążku czy uwiecznić spotkanie na zdjęciu. O podwyższony poziom adrenaliny przybyłych zadbają natomiast włodarze miejsca. UWAGA: na wydarzenie zapraszamy wyłącznie osoby o mocnych nerwach.

Od_dzis_-14.09_w_calej_Polsce_dostepna_jest_plyta_CZERN_I_BIEL_Kleszcza.

Również dziś, na kanał MaxFloRecords trafił kolejny teledysk promujący ten album. Teledysk zrealizowano do utworu „Intro ( Czerń i Biel )” czyli utwór wprowadzający do albumu. Produkcją teledysku zajęła się ekipa Ace Of Art.

Nowy album Kleszcza kupicie tu: https://maxflosklep.pl/pl/c/PREORDER/105

„ Czerń i biel ” to 3. w karierze album Kleszcza. Tym razem do współpracy przy nowym wydawnictwie artysta zaprosił kilku producentów charakteryzujących się odrębnymi stylami. Bity na krążek stworzyli: Stahu, DiNO, Viktor V, Doon oraz Greg. Wśród 13 premierowych utworów znajdują się produkcje lżejsze, przyjemniejsze w odbiorze, ale i trudniejsze, bardziej wymagające, pojawia się też szczypta nowatorstwa. W nagraniach płyty wzięło udział kilku wyjątkowych gości. Wśród nich znaleźli się: Rahim, Tymek, FBS (grupa Fat Brutal Sound), Kopruch, Sit i Dejlu.

Wydawnictwo promują single: „Mówili mi”, „Przestrzeń”, „Dużo nie wiem”, „Próba luster”, „Pogarda”. Patronat medialny nad albumem sprawują: Rytmy.pl, All About Music, Rap-news.pl, Wyspa.fm. Partnerem płyty jest fundacja Legalna Kultura promująca dostęp do kultury z legalnych źródeł.


Wkrótce na niumic.pl ukaże się recenzja „Czerni i Bieli”, a wraz z nią konkurs w którym będziecie mogli wygrać preorderową wersję albumu!