Czerń i Biel || Nowy album Kleszcza już w sprzedaży!

0
230
views
Kleszcz_-_Czern_i_biel_[okladka_plyty,_projekt_-_Kamil_Bartosz]

Już dziś, 14.09, do sklepów muzycznych w całej Polsce trafił nowy album Kleszcza. „ Czerń i biel ” to 1. solowy krążek artysty. Poprzednie płyty – „HorRYM JESTem” i „Cyrk na qłq” – raper nagrał wspólnie z producentem DiNO. Na nowym wydawnictwie obok Kleszcza usłyszymy m.in. Rahima, Tymka czy skład FBS.

Płytę dedykuję rodzinie, wszystkim zagubionym na palecie barw swoich emocji, a przede wszystkim żonie i synowi, którzy są jasną stroną mojej duszy – dodaje Kleszcz. Z okazji premiery „Czerni i bieli” artysta przygotował szereg niespodzianek. Pierwszą z nich jest spotkanie autorskie, które odbędzie się już dziś (14.09) w katowickim domu strachów Delirium Horror House. Fani Kleszcza już od 15:30 mogą porozmawiać z artystą, zdobyć jego podpis na najnowszym krążku czy uwiecznić spotkanie na zdjęciu. O podwyższony poziom adrenaliny przybyłych zadbają natomiast włodarze miejsca. UWAGA: na wydarzenie zapraszamy wyłącznie osoby o mocnych nerwach.

Od_dzis_-14.09_w_calej_Polsce_dostepna_jest_plyta_CZERN_I_BIEL_Kleszcza.

Również dziś, na kanał MaxFloRecords trafił kolejny teledysk promujący ten album. Teledysk zrealizowano do utworu „Intro ( Czerń i Biel )” czyli utwór wprowadzający do albumu. Produkcją teledysku zajęła się ekipa Ace Of Art.

Nowy album Kleszcza kupicie tu: https://maxflosklep.pl/pl/c/PREORDER/105

„ Czerń i biel ” to 3. w karierze album Kleszcza. Tym razem do współpracy przy nowym wydawnictwie artysta zaprosił kilku producentów charakteryzujących się odrębnymi stylami. Bity na krążek stworzyli: Stahu, DiNO, Viktor V, Doon oraz Greg. Wśród 13 premierowych utworów znajdują się produkcje lżejsze, przyjemniejsze w odbiorze, ale i trudniejsze, bardziej wymagające, pojawia się też szczypta nowatorstwa. W nagraniach płyty wzięło udział kilku wyjątkowych gości. Wśród nich znaleźli się: Rahim, Tymek, FBS (grupa Fat Brutal Sound), Kopruch, Sit i Dejlu.

Wydawnictwo promują single: „Mówili mi”, „Przestrzeń”, „Dużo nie wiem”, „Próba luster”, „Pogarda”. Patronat medialny nad albumem sprawują: Rytmy.pl, All About Music, Rap-news.pl, Wyspa.fm. Partnerem płyty jest fundacja Legalna Kultura promująca dostęp do kultury z legalnych źródeł.


Wkrótce na niumic.pl ukaże się recenzja „Czerni i Bieli”, a wraz z nią konkurs w którym będziecie mogli wygrać preorderową wersję albumu!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.