Grawitacja || Ostatni teledysk promujący „SNAP”!

Grawitacja || Ostatni teledysk promujący „SNAP”!

” Grawitacja ” to ostatni klip promujący album „Snap” od Hipocentrum. Refren w kawałku śpiewa Asteya Dec, gitarę dograł Matt Wyrzykowski, a bas Wojciech Guma Gumulec.

ALBUM „SNAP” WCIĄŻ MOŻECIE ZAMAWIAĆ NA STRONIE
www.hipocentrum.pl

Kiedy myślisz, że nic nie pokona wieczornej zamuły i nagle dzwoni telefon, który wyciąga cię z domu na cały weekend – to właśnie Snap.
Kiedy wszyscy mówią ci, że nie dasz rady, a ty próbujesz po raz kolejny i nagle czujesz, że tym razem się uda – to właśnie Snap.
Kiedy lubisz nowoczesną muzykę, ale brakuje ci w niej staroszkolnego pazura i nagle znajdujesz płytę, która w udany sposób łączy te dwa światy – to właśnie Snap.
Bazi, Kojot, Oxon, PeeRZet i TMK Beatz po latach wspólnych melanży i luźnych kooperacji z dumą prezentują swój pierwszy oficjalny album jako ekipa Hipocentrum.
„Snap” to z jednej strony hołd i podziękowanie dla wieloletnich fanów, a z drugiej zabawa nowoczesną stylistyką i dużo zarówno imprezowych, jak i życiowych treści. Wszystko podlane gęsto zrymowanymi wersami, zróżnicowanymi produkcjami TMK Beatza i specyficznym humorem raperów z ekipy Hipo. Tak wybuchowej mieszanki stylów nie było jeszcze nigdy – sprawdźcie to koniecznie!