Dziś premierę ma ” Definicja Brzmienia „!

Dziś premierę ma ” Definicja Brzmienia „!

OER – Definicja Brzmienia – premiera, odsłuch, kolejny klip!

Dziś premierę ma drugi solowy, producencki album OERa – „Definicja Brzmienia”.
Z tej okazji, w sieci ukazał się nowy teledysk  z udziałem Bokuna, oraz pełen odsłuch albumu.

Album możecie zamawiać pod tym adresem: https://goo.gl/k2J5we

” Definicja Brzmienia ” to drugi solowy, tak zwany „producencki album” Rafała Skiby aka OERa, etatowego producenta formacji B.O.K. Album ten jest swojego rodzaju posumowaniem prawie dziesięciu lat pracy twórczej Rafała. Najlepszą recenzją i wprowadzeniem w płytę będą biografia autora oraz zaproszeni goście.

OER (Rafał Skiba) Wielopłaszczyznowy producent muzyczny. Ukończył studia inżynierskie na Uniwersytecie Wolverhampton (UK) na kierunku „Inżynieria Dźwięku”. Jest inicjatorem, współzałożycielem i producentem muzycznym Bydgoskiej formacji “B.O.K”, z którą czynnie działa, wydaje płyty oraz koncertuje w całej Polsce a także za granicą. Laureat Złotej Płyty za udział w produkcji albumu Bisz „Wilk Chodnikowy”.

Na co dzień, zawodowo prowadzi studio muzyczne „21 Music Studio” przy Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej w Bydgoszczy, w którym świadczy usługi w zakresie realizacji nagrań, miksowania oraz masteringu utworów muzycznych.

Jako beat-maker oraz MC brał udział w wielu projektach i współpracował z wieloma artystami z kraju i zagranicy, między innymi: Grubson, Łona, Bisz, O.S.T.R, Tetris, Eldo, Pelson, Pyskaty, Hades, W.E.N.A., 2cztery7, Afu-Ra, Reks, Fya Bryte, Lion D i wielu innych.


Pełen odsłuch albumu: