SNAP || Nowy numer od Hipocentrum wleciał do sieci!

SNAP || Nowy numer od Hipocentrum wleciał do sieci!

Kiedy myślisz, że nic nie pokona wieczornej zamuły i nagle dzwoni telefon, który wyciąga cię z domu na cały weekend – to właśnie Snap.

Kiedy wszyscy mówią ci, że nie dasz rady, a ty próbujesz po raz kolejny i nagle czujesz, że tym razem się uda – to właśnie Snap.

Kiedy lubisz nowoczesną muzykę, ale brakuje ci w niej staroszkolnego pazura i nagle znajdujesz płytę, która w udany sposób łączy te dwa światy – to właśnie Snap.

Bazi, Kojot, Oxon, PeeRZet i TMK Beatz po latach wspólnych melanży i luźnych kooperacji z dumą prezentują swój pierwszy oficjalny album jako ekipa Hipocentrum. Snap to z jednej strony hołd i podziękowanie dla wieloletnich fanów, a z drugiej zabawa nowoczesną stylistyką i dużo zarówno imprezowych, jak i życiowych treści. Wszystko podlane gęsto zrymowanymi wersami, zróżnicowanymi produkcjami TMK Beatza i specyficznym humorem raperów z ekipy Hipo. Tak wybuchowej mieszanki stylów nie było jeszcze nigdy – sprawdźcie to koniecznie!

Klip do tytułowego kawałka zrealizowała ekipa JBC Videos, fire show jest dziełem Hebi Group, a większość zdjęć do klipu zrealizowano w krakowskim Dżumandżi na ul. Brackiej 3.

Preorder albumu znajdziecie tutaj: http://www.hipocentrum.pl/