niumicpl@gmail.com

Ten Stan” || W.E.N.A. powraca z nowym albumem!

Ten Stan” || W.E.N.A. powraca z nowym albumem!

„Ten stan” to drugi po „2007” singiel zapowiadający nowy album Wudoe – „Niepamięć”

Gościnnie w numerze udzielił się PlanBe, za produkcję utworu odpowiada Johnny Beats.

Oficjalna data premiery płyty to 1.12.2017. Album ukaże się nakładem wytwórni „Wyższe Dobro”. Za dystrybucję wydawnictwa odpowiada MyMusic.

Preorder zamówicie tutaj : http://wudoe.com/niepamiec/


„Niepamięć” to osobisty album o przemijaniu. Podejmuje temat młodości, z którą nierozerwalnie łączyłem muzykę, z punktu widzenia dorosłego człowieka, uwikłanego w pogoń za lepszym życiem. Odnoszę wrażenie, że z wiekiem patrzymy na życie mniej refleksyjnie, skupiając się jedynie na przyziemnych i codziennych sprawach.


Przed publikacją singla „Ten Stan”,  Wudoe wydał oświadczenie w formie video, w którym tłumaczył swoję decyzję o usunięciu wszystkich treści ze swych kont społecznościowych.

Żyjemy w czasach wzmożonej i nadmiernej konsumpcji, szybko zużywających się i niskojakościowych dóbr. To, co jest ważne jednego dnia, następnego staje się nieistotne, bezużyteczne. Nic nie zostaje na dłużej. Gonimy za trendami, próbujemy za wszelką cenę nadążyć za modą. W tym wyścigu nie ma miejsce na uczucia, emocje i refleksje. Jednocześnie zapominamy o podstawowych wartościach, tych, które od zawsze próbowałem przekazać za pomocą muzyki. Zapominamy o drugim człowieku. Relacje mają termin ważności. Ludzie kochają Cię, kiedy odnosisz sukcesy, zapominają o Tobie, kiedy milczysz. Dalej oddychasz, ale Twojego oddechu nikt nie słyszy. Przestajesz istnieć. Pamiętasz, skąd pochodzisz? Wiesz, gdzie są Twoje korzenie? Kim byłeś? Kim jesteś? Kim się stałeś? Potrafisz otworzyć szeroko oczy i to sobie przypomnieć?  napisał W.E.N.A.

Raper debiutował w 2007 roku albumem „Wyższe Dobro”.  Jego ostatni długogrający album „Nowa Ziemia” wydana w 2013 roku.


Singiel „2007” znajdziecie tutaj:

Wudoe (W.E.N.A.) – „2007” / Powrót do korzeni w nowym numerze!