JETLAG” || PREMIERA NOWEGO KLIPU DUETU JETLAGZ!

JETLAG” || PREMIERA NOWEGO KLIPU DUETU JETLAGZ!

Jetlagz prezentuje utwór promujący najnowsze wydawnictwo duetu zatytułowane „WARSAW SK8 OF MIND”, którego premiera nastąpi już w grudniu. W numerze „Jetlag” Kosi i Łajzol zabierają słuchacza w podróż po Los Angeles, tym samym zbliżając do siebie skejterskie światy słonecznej Kalifornii i magnetycznej Warszawy. Klip zobaczyć można na www.redbull.pl/jetlag .

Jetlagz to wyjątkowy duet na polskiej scenie rapowej. Kosi i Łajzol znani są ze swojej bezkompromisowości w szeroko pojętym podejściu do produkcji, zarówno utworów, jak i wideoklipów. Dotychczas teledyski chłopaków powstały między innymi w Nowym Jorku, Filadelfii, Chicago oraz w Detroit. Fascynacja duetu Stanami Zjednoczonymi przejawia się nie tylko w wyborze lokalizacji, ale i w brzmieniu Jetlagz. Inspiracja przeciągniętymi bitami wprost z ulicznej kultury amerykańskiego rapu jest bardzo wyraźnie słyszalna od
samego początku działalności artystów. Nowy utwór Kosiego i Łajzola jest kontynuacją objętego przez nich na początku muzycznej drogi kierunku.

Jetlagz_2_fot.Piotr_Pytel
„Jetlag” powstał w Los Angeles, mieście będącym mekką amerykańskiej kultury skejterskiej. Gorący klimat, betonowe koryta miejskich rzek, osiedla kamperów i wypalone przez słońce pola, to charakterystyczne dla Kalifornii tło, które doskonale współgra z rysowanym przez Jetlagz w melodii i zwrotkach klimatem.

„Jak do tej pory nigdy nie zrobiliśmy tam klipu, ani sesji zdjęciowej, a było to naszym marzeniem. Nie mówiąc już o tym, że jest to idealne miejsce, jeśli chodzi o klimat utworu i idealna lokalizacja, jeśli chodzi o światło oraz architekturę” – mówią Kosi i Łajzol – „Każdy pobyt w USA otwiera nam głowy również w kontekście inspiracji  muzycznych. Na naszym albumie znajdą się nawet produkcje producenta ze Stanów, z którym poznaliśmy się podczas naszego pobytu w USA w 2016 roku, kiedy to razem z ekipą JWP/BC mieliśmy trasę koncertów.”

Jetlagz_fot.Piotr_Pytel

 

Wideoklip do utworu „Jetlag” wyreżyserował Maciek Janicki, za zdjęcia odpowiada Jan Kriwol. Teledysk oglądać można na: www.redbull.pl/jetlag.

Premiera albumu już 1 Grudnia 2017 roku. Preorder płyty: http://jwpcrew.pl/kategoria-plyty/jetlagz-wsk8ofmnd/