niumicpl@gmail.com

„List do Ciebie” || Nowy klip od Planet ANM-a!

„List do Ciebie” || Nowy klip od Planet ANM-a!

Miło nam przedstawić kolejne video promujące album „Flashback” autorstwa Planeta ANM. Tym razem niezwykle ciepło przyjęty przez fanów utwór „List do Ciebie” zobrazowany został doskonale przez MZ Studio. Produkcją utworu zajął się Redzi NS.

Album „Flashback” zamówicie tutaj.

Utwór „List do Ciebie” pochodzi z albumu „Flashback” (premiera 08.09.2017 r.), drugiego w oficjalnym obiegu, po legalnym debiucie – „Universum” z 2014 roku, albumu Planeta ANM, który po 3 latach nieobecności na scenie wraca z materiałem aż ociekającym emocjami. Jest to również pierwszy album rapera, który wyłamuje się ze schematu dotychczasowej „galaktycznej” symboliki. Jak zresztą mówi sam Planet: „Nie zabiorę Cię w kosmos, nie będę namawiał abyś oderwał się od matki Ziemi i złapał wraz ze mną ogon komety. Posłuchaj co mam Ci do przekazania o mnie …”.

„Flashback” jest jak strzały migawki naprzemiennie odsłaniającej i zasłaniającej kluczowe momenty z życia autora. Jednak to nie tylko retrospekcje z mrocznej i gorzkiej przeszłości, ale również podróż po, pełnej skrajnych emocji, codzienności człowieka, który w mgnieniu oka z kochającego ojca potrafi przeistoczyć się w bezwzględnego szaleńca. „Flashback” to zarówno miłość, jak i nienawiść. To refleksja i żywioł. To wczoraj, dziś i jutro… Cała paleta emocji.

Autorem oprawy graficznej albumu jest Grzegorz „Forin” Piwnicki, zdobywca wielu nagród i wyróżnień, a przede wszystkim autor okładek wielu bestsellerowych wydawnictw polskiej sceny hip-hopowej. Pełen rozmachu i wyobraźni styl projektowania autora, zaowocował w przypadku albumu „Flashback”, 22 stronicowym digipack’iem, który z pewnością zadowoli nawet najwybredniejszych kolekcjonerów płyt.