niumicpl@gmail.com

„Na Własne Życzenie” || Drugi singiel od Kafara już w sieci!

„Na Własne Życzenie” || Drugi singiel od Kafara już w sieci!

„Na Własne Życzenie” z udziałem Hinola PW to drugi singiel promujący nadchodzący album Kafara Dix37 – „Panaceum 2: Trzeba Żyć”. Premiera płyty planowana jest na 17.11.2017. Preorder edycji limitowanej trawa tylko na www.kafardix37.pl.

„Panaceum 2: Trzeba żyć” to kontynuacja albumu, który otrzymał w 2017 roku status Złotej Płyty. Nowy krążek to charakterystyczne dla Kafara bezkompromisowe opisy otaczającego nas świata, pełne osobistych przeżyć rapera oraz jego własnych spostrzeżeń. Na płycie usłyszymy muzykę takich producentów jak PSR, Larkin, Fame Beats, Tune Seeker, Klimson, RX, Urban, MillionBeats oraz Małach. Całości brzmienia dopełniają scratche, które wykonał DJ Gondek.

Podtytuł „Trzeba żyć” nie jest przypadkowy. „Panaceum 2” ma być dla słuchacza lekiem, który zaaplikuje sobie poprzez telefon lub odtwarzacz w momencie, w którym potrzebować będzie odtrutki na złą passę w jego życiu. Nowa płyta Kafara bez wątpienia spodoba się odbiorcom, którzy szukają prawdziwego, szczerego rapu i motywacji do dalszych działań. W końcu jak źle by nie było, „Trzeba żyć”.