niumicpl@gmail.com

„Amy Winehouse” Nowy klip od Drozdy na kanale MaxFloRec!

„Amy Winehouse” Nowy klip od Drozdy na kanale MaxFloRec!

MaxFloLab prezentuje „ Amy Winehouse ” – sztandarowy singiel zwiastujący 1. długogrający krążek Drozdy.

Jeszcze nie opadł kurz po 1. zapowiedzi albumu, „Nie zatrzymam zmian”, a już prezentuje kolejne wideo i zapowiada, że to nie koniec klipów.

Za warstwę muzyczną utworu, podobnie jak całej nadchodzącej płyty, odpowiada młody, utalentowany producent – Bolt. Realizacją teledysku zajęła się grupa filmowa Icon Art.

Kolejne zapowiedzi albumu pojawią się niebawem na kanale MaxFloRecTV. Jego premiera planowana jest na 25.10.2017 r., ale już dziś możecie zamówić płytę w preorderze klikając tutaj.

Na swojej pierwszej solowej płycie Drozda odgrywa rolę rapera-blogera, dla którego formą wyrazu stają się utwory, a platformą publikacji – płyta. – Widząc, jak moja dziewczyna opisuje na blogu różne przeżycia i wydarzenia, stwierdziłem, że w zasadzie robię dokładnie to samo, tyle że w numerach. Stąd nazwa „Blog” – komentuje artysta. – W trakcie tworzenia sporo podróżowałem, m.in. do Włoch, co można odczuć na albumie – dodaje.

Krążek zawiera m.in. protest song dotyczący cyfryzacji świata. Przewijają się na nim również wątki imprezowe. Stylistycznie wpisuje się on w nowoczesny nurt na polskiej scenie hip-hopowej.

Za produkcję albumu w całości odpowiada Bolt. – To młody, ale mega utalentowany zawodnik. Najpierw miała to być zwykła, szybka współpraca. Później mieliśmy razem zrobić EP-kę. W końcu wyszło tak, że puszczamy 13 tracków i ciągle działamy dalej – komentuje Drozda. Wydawnictwo promują single: „ Amy Winehouse ”, „Nie zatrzymam zmian”, „Bolt 6 (licz na szybki comeback)”, „Lovelas Miast” i „Artyzm”. Autorem okładki płyty jest Leny, mający na koncie m.in. okładkę albumu „Polon” Białasa & Lanka.


Poprzedni klip znajdziecie tutaj:

Nowy klip Drozdy i start preorderu płyty!