Trzy metry do nieba” || Planet ANM „Flashback”

Trzy metry do nieba” || Planet ANM „Flashback”

„Trzy metry do nieba” to utwór który pochodzi z albumu „Flashback” (premiera 08.09.2017 r.), drugiego w oficjalnym obiegu, po legalnym debiucie – „Universum” z 2014 roku, albumu Planeta ANM, który po 3 latach nieobecności na scenie wraca z materiałem aż ociekającym emocjami.

„Trzy metry do nieba” Wyprodukowany został dzięki współpracy producenckiej EljotSounds x Uneasy, a za video odpowiedzialna jest ekipa iMPROBROS.

„Flashback” zamówicie tutaj.

„Flashback” to pierwszy album rapera, który wyłamuje się ze schematu dotychczasowej „galaktycznej” symboliki. Jak zresztą mówi sam Planet: „Nie zabiorę Cię w kosmos, nie będę namawiał abyś oderwał się od matki Ziemi i złapał wraz ze mną ogon komety. Posłuchaj co mam Ci do przekazania o mnie …”.

„Flashabck” jest jak strzały migawki naprzemiennie odsłaniającej i zasłaniającej kluczowe momenty z życia autora. Jednak to nie tylko retrospekcje z mrocznej i gorzkiej przeszłości, ale również podróż po, pełnej skrajnych emocji, codzienności człowieka, który w mgnieniu oka z kochającego ojca potrafi przeistoczyć się w bezwzględnego szaleńca. „Flashback” to zarówno miłość, jak i nienawiść. To refleksja i żywioł. To wczoraj, dziś i jutro… Cała paleta emocji.

Autorem oprawy graficznej albumu jest Grzegorz „Forin” Piwnicki, zdobywca wielu nagród i wyróżnień, a przede wszystkim autor okładek wielu bestsellerowych wydawnictw polskiej sceny hip-hopowej. Pełen rozmachu i wyobraźni styl projektowania autora, zaowocował w przypadku albumu „Flashback”, 22 stronicowym digipack’iem, który z pewnością zadowoli nawet najwybredniejszych kolekcjonerów płyt.


Pełen odsłuch albumu znajdziecie tutaj: