Europejska Trasa Bisz & B.O.K już w Listopadzie!

Europejska Trasa Bisz & B.O.K już w Listopadzie!

Europejska Trasa Bisz & B.O.K już w Listopadzie!

 

 

Podczas europejskiej trasy Bisz & B.O.K będziecie mogli usłyszeć specjalnie przygotowany na tą okazję przekrojowy set zawierający najbardziej znane i lubiane utwory artystów. Począwszy od pierwszych płyt zespołu, poprzez kultowe streetsingle oraz numery ze złotego „Wilka Chodnikowego”, po numery z „Labiryntu Babel” oraz nominowanego do Fryderyka „Wilczego Humoru”. Wszystko ułożone w mocny energetyczny program który grupa zagra w pełnym instrumentalnym składzie.

Zespół odwiedzi między innymi Irlandię, Anglię, Holandię, Belgię oraz Niemcy. Trasa zostanie zamknięta dwoma koncertami w Polsce, w Bydgoszczy i Wrocławiu. Lista miast jest jeszcze otwarta a szczegółowe informacje można znaleźć na stronach touru http://biszu.pl/eurotour2017/ oraz https://www.facebook.com/events/836428216508254/

Dzięki współpracy z marką GoPro cały tour zostanie zarejestrowany. Ze zgromadzonych materiałów wideo powstanie film który w postaci DVD będziecie mogli otrzymać z kolejnym albumem B.O.K nad którym grupa obecnie pracuje.

Zdjęcie użytkownika B.O.K.