Kilka koncertów – Up to Date Festival 2017!

Kilka koncertów – Up to Date Festival 2017!

Kilka koncertów – Up To Date Festival 2017!

Up To Date Festival startuje już jutro (8 września), mamy 50 artystów, 5 scen, 2 lokalizacje i 2 dni festiwalowej zabawy na najlepszym festiwalu na Podlasiu. Line-Up to idealna mieszanka Rapu i Elektroniki, co sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zanim przejdę do koncertów, to specjalnie dla tych co jeszcze nie widzieli, sprawdźcie najnowszy film promujący białostocki festiwal. A wierzcie mi że naprawdę warto, ponieważ twórcy Up To Date to niepodważalnie, królowie promocji w Polsce, a najnowszy spot promocyjny w ciągu dwóch dni obejrzało łącznie ponad 240 tysięcy osób. Oglądajcie, wbijajcie na festiwal, wyślijcie pocztówkę i po obejrzeniu sprawdźcie kilka koncertów na których ja pojawię się na pewno.

https://www.facebook.com/UpToDateFestival/videos/2005427619497727/


| HU₵₵I |

Sobota / 01:00

Miał być ONRA, ale z powodów zdrowotnych niestety organizatorzy musieli jego występ. Ale.. to nic straconego, HU₵₵I to artysta na którego warto zwrócić szczególną uwagę, urodzony w Nowej Zelandii wychowany w Brighton, ma 21 lat, gra trochę inny trap i za jakiś czas pewnie będzie występować tylko na największych festiwalach, więc lepiej sprawdzić go teraz żeby później nie żałować.

https://www.youtube.com/watch?v=Dp9qdWuwOQw


| O.S.T.R. Elektronicznie |

Sobota / 23:00

Tego pana przedstawiać nie trzeba, jeden z najlepszych raperów w Polsce, na koncie 20 albumów (solowych i w kolaboracjach), słuchacze znają Jego albumy na pamięć. Na białostockim festiwalu po raz pierwszy, w specjalnie przygotowanym na tą okazję elektronicznym wydaniu.


| HEWRA |

Sobota / 22:00

Sensacja z internetu którą rzadko można zobaczyć na żywo, więc podczas Up To Date Festivalu macie jedna z nielicznych okazji żeby zobaczyć ich koncert LIVE. I dowiecie się „CO SIĘ W TYM WWA ROBIBI” 😉


| Pro8l3m |

Piątek / 23:00

Na białostockim festiwalu po raz drugi (ostatnio w 2k15), koncerty pełne energii i przekrój najlepszych numerów (każdy jest najlepszy) ze wszystkich albumów. Byłem raz, całkiem nie dawno na ich koncercie i mam zamiar to powtórzyć bo naprawdę warto, jeśli nie byliście, to musicie tam trafić bo Oskar i Steez robią naprawdę mega robotę jeśli chodzi o koncerty.


| Spinscott |

Piątek / 03:00

Posiadacz prawdopodobnie najszybszych palców, które kiedykolwiek dotykały samplera MPC. Ziomeczek tworzy Jungle na całkowicie na żywo, z pojedynczych dźwięków, z wykorzystaniem samplera MPC.  Nie wiem czy widzieliście krótki film od organizatorów w którym Spinscott przerabia twórczość panów opisanych wyżej /\ , na swój sposób, jeśli nie widzieliście to sprawdźcie i wpadajcie na jego występ.Rozpiskę godzinową koncertów znajdziecie tutaj :

PEŁNY PROGRAM UP TO DATE FESTIVAL 2017 JUŻ JEST!


Bilety wciąż można kupić tutaj:

(Przedsprzedaż kończy się dzisiaj o 23:59)

http://www.uptodate.pl/pl/bilety/

A także od jutra w kasach festiwalu.


Zapisujcie się do oficjalnego wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1058381807595491/


Zdjęcie użytkownika Up To Date Festival.