PEŁNY PROGRAM UP TO DATE FESTIVAL 2017 JUŻ JEST!

PEŁNY PROGRAM UP TO DATE FESTIVAL 2017 JUŻ JEST!

PEŁNY PROGRAM UP TO DATE FESTIVAL 2017 JUŻ JEST!

Blisko 50 artystów na pięciu muzycznych scenach i muzyka po brzegi wypełniająca festiwalowe lokalizacje to – jak się okazuje – nie wszystko. Po raz kolejny organizatorzy Up To Date Festival zaskakują tym, co przygotowali dla miłośników ich muzycznych wyborów.

Na początku zaczniemy od świeżego newsa, z przyczyn niezależnych od organizatorów, na białostockim festiwalu zamiast ONRY wystąpi HUCCI. Na niespełna dwa tygodnie
przed festiwalem, z powodów zdrowotnych musiał on odwołać swój występ na Up To Date i wszystkich punktach trasy przez najbliższe 3 miesiące.
HUCCIurodzony w Nowej Zelandii, a wychowany w Brighton w Anglii niezwykle utalentowany dwudziestolatek, którego twórczość jest zarówno melancholijna, zmysłowa,
mroczna jak i taneczna. Ma na koncie dziesiątki świetnie przyjętych EPek, album datowany na 2015r., wsparcie największych trapowych producentów i występy dookoła globu. 


UP TO DATE FESTIVAL 2017 TO NIE TYLKO MUZYKA

 • 8 LAT UP TO DATE FESTIVAL W OBIEKTYWIE- WYSTAWA
  Od 29.08.2017 r. do 13.09.2017 r. na Rynku Kościuszki można będzie podziwiać wystawę prezentująca 8 lat festiwalu w obiektywie. Festiwal już od blisko dekady dumnie prezentuje miasto jak i region, co doceniono licznymi wyróżnieniami. Z roku na rok przybywa kolejnych laurów i chluby dla Białostoczan od Białostoczan. Promowanie miasta, regionu, kultury to największy sukces, w którym może uczestniczyć każdy z Nas Podlasian. Zobaczcie jak przez tych 8 lat festiwal zmieniał się i wzrastał przy wsparciu i współpracy z lokalnym środowiskiem i sztabem oddanych sprawie wolontariuszy.
 • THERE WILL BE NO OTHER FOREST – WYSTAWA
  Peter Cusack, Martyna Poznańska
  7.09 – 10.09, 12.09 – 13.09,
  Galeria Arsenał, ul Mickiewicza 2, 10:00 – 18:00,
  wstęp bezpłatny
  otwarcie wystawy – 7.09.2018 godzina 18:00
  We współpracy z festiwalem Unsound w Krakowie oraz Galerią Arsenał Up To Date Festival zaprasza na wystawę do Galerii Arsenał poświęconej Puszczy Białowieskiej. Puszcza Białowieska to największe pozostałości pierwotnego lasu w Europie oraz
  dom wielu unikatowych gatunków roślin i zwierząt. Wzmożone wycinki drzew na tym terenie wzbudzają wiele kontrowersji, co odzwierciedla się w debatach, protestach, a także w pracy autorów wystawy – Petera Cusacka i Martyny Poznańskiej. There Will Be No Other Forest to połączenie dokumentacji dźwiękowej z innymi, bardziej abstrakcyjnymi sposobami umożliwiającym przeżywanie Puszczy. Głównym przedmiotem zainteresowania wystawy są bliskie związki zachodzące między ludźmi a lasem oraz wewnętrzne zależności samej puszczy.

SZCZEGÓŁOWY ROZKŁAD JAZDY UP TO DATE FESTIVAL 2017

Up To Date Festival zawsze unikał programowania swoich wydarzeń na skróty. Kluczem do osiągnięcia zamierzonego efektu nigdy nie były po prostu najpopularniejsze nazwiska. Po ośmiu latach prezentacji tego co w elektronice i rapie legendarne, najciekawsze i najbardziej fascynujące, Festiwal może dziś pochwalić się lojalną i wymagającą publicznością. Ciekawość tego, co spotka nas po dotarciu na miejsce koncertów jest jednym z największych magnesów tego wydarzenia, który przyciąga do Białegostoku rekordową jak na lokalne wydarzenia publiczność spoza Białegostoku.

Rozkład jazdy / Piątek / 8.09.2017

Rozkład jazdy / Sobota / 9.09.2017

Pojawiła się także oficjalna mapka festiwalowa:


AKCJA 50+ ZABIERZ RODZICÓW NA UTDF

W tym roku organizatorzy powracają z akcją 50+ na festiwalu Up To Date. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja, by pokolenie, którego młodość przypadła nieco wcześniej, mogło również dotknąć „naszej” kultury muzycznej. „- Było by nam niezwykle miło, gdybyście chcieli na festiwal Up To Date przyjść ze swoimi rodzicami, babciami czy ciotkami. Wejdźcie w tę samą przestrzeń i wspólnie cieszcie się muzycznym światem, który dla Was stworzymy.”

ZASADY SĄ PROSTE:
→ W dniu festiwalu, każda osoba mająca powyżej pięćdziesięciu lat może uczestniczyć w nim za darmo. Wystarczy dowód osobisty.
→ Warto się spieszyć z przyjściem, bo ta oferta zależy od ilości uczestników i na pewno nie będzie trwała przez całą imprezę.
→ Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania akcji „50+” w dowolnym momencie z powodu ograniczonej pojemności obiektu.
→ Akcja dotyczy wyłącznie wydarzeń na Stadionie Miejskim, nie dotyczy więc Centralnego Salonu Ambientu, który odbywa się w innych lokalizacjach.
www.uptodate.pl/50plus


CENTRALNY SALON AMBIENTU W MUZEUM RZEŹBY IM. ALFONSA KARNEGO

W sobotę, drugi dzień festiwalu jego organizatorzy zapraszają miłośników ambientu do Muzeum Rzeźby im. Alfonsa Karnego w Białymstoku. Muzeum mieści się w zabytkowej willi przy ul. Świętojańskiej 17 w Białymstoku. Dziś oglądać tu możemy zachowany dawny układ pomieszczeń, fragmenty oryginalnych papierowych tapet, sztukaterie, polichromie, plafony, boazerie i fragmenty posadzek. Willa ta, wraz z całym okalającym go ogrodem, jest najlepiej zachowanym w Białymstoku przykładem miejskiej rezydencji z końca XIX wieku. W przypadku niesprzyjającej aury występy artystów odbędą się w Operze i Filharmonii Podlaskiej przy ul. Odeskiej – o szczegółach i ewentualnej zmianie lokalizacji będziemy informować w festiwalowych kanałach informacyjnych (uptodate.pl praz Facebook). Podobnie jak przed rokiem po zakończeniu koncertów w ramach Centralnego Salonu Ambientu specjalna linia autobusowa „Pozdro Techno” przewiezie uczestników na Stadion Miejski, gdzie ulokowane będą pozostałe cztery sceny muzyczne.


BILETY I KARNETY

Karnet Centralny Salon Ambientu – 79 PLN/69 PLN dla klientów T-Mobile WYPRZEDANE
Karnet FULL – 189 PLN/159zł dla klientów T-Mobile – WYPRZEDANE
Karnet Stadion – 119 PLN/99 dla klientów T-Mobile
Bilet jednodniowy Centralny Salon Ambientu – 45 PLN – BLISKIE WYPRZEDANIA
Bilet jednodniowy Stadion Miejski – 65 PLN
Płatność w kasach biletowych w dniu festiwalu tylko gotówką

PUNKTY SPRZEDAŻY STACJONARNEJ:
Sieć Sklepów Saturn, Empik, Media Markt,
Bułka z Masłem, Białystok, ul. Lipowa 4,
Francja Elegancja, Białystok, ul. Nowy Świat 3,
Baristacja, Białystok, ul. Sienkiewicza 7,
GramOffOn, Białystok, ul. Malmeda 17,
Pan Pacman, Białystok ul. Nowy Świat 2,
Side One, Warszawa, ul. Chmielna 21.

SPRZEDAŻ ONLINE:
www.biletomat.pl
www.going.pl
www.eventim.pl


Więcej informacji na temat festiwalu znajdziecie w oficjalnym wydarzeniu na facebook’u , zapisujcie się by być na bieżąco. (link)

 

One thought on “PEŁNY PROGRAM UP TO DATE FESTIVAL 2017 JUŻ JEST!

 1. Reply
  Kilka koncertów - Up to Date Festival 2017! | NiuMic.pl
  7 września 2017 at 12:01

  […] PEŁNY PROGRAM UP TO DATE FESTIVAL 2017 JUŻ JEST! […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.