OER (B.O.K) broni tytuł podczas The Notorious IBE w Holandii!

OER (B.O.K) broni tytuł podczas The Notorious IBE w Holandii!

„17 zawodników z całego świata, jedna paczka sampli, 60 minut na zrobienie „Perfekcyjnego Beat’u” i… OER po raz drugi wygrywa zawody Notorious IBE w Holandii! Ajjjjj! Gratulacje!” – komentuje na swoim profilu FB Bisz.

’The Notorious IBE” to jeden z największych festiwali Hip Hopowych w Europie, koncentrujący się przede wszystkim na szeroko pojętym elemencie tańca ulicznego. Od 3 lat IBE bardzo mocno wspiera beatmaker’ów oraz producentów muzycznych, dając im możliwość pokazania swoich umiejętności na żywo w konkursie „Perfect Beat Challenge” Na miejscu producenci otrzymują paczkę dźwięków, z której w ciągu 60 minut muszą stworzyć najlepszy beat. Używają do tego celu tylko swojego sprzętu. Co roku na to wydarzenie zjeżdżają się tancerze oraz beatmakerzy z całego świata.

Etatowy producent bydgoskiej formacji B.O.K kończy prace nad swoim producenckim albumem, premiera płyty zaplanowana jest na jesień 2017. Do tej pory ukazały się dwa single promujące to wydawnictwo z gościnnym udziałem Weny oraz Grubsona.