niumicpl@gmail.com

27 dni do HHK2017! Nowi artyści dołączają do line up’u!

27 dni do HHK2017! Nowi artyści dołączają do line up’u!

27 dni do HHK2017! Nowi artyści dołączają do line up’u!

Hip Hop Kemp zwany też Festiwalem z Atmosferą już za 27 dni, a z okazji kolejnego piątku który jest właśnie dzisiaj, organizatorzy ogłosili kolejnych artystów którzy w tym roku wystąpią na scenach Hradeckiego festivalparku!


Jeśli brakuje Wam starych dobrych brzmień w stylu Wu-Tang Clanu, dzisiejszy strzał powinien się Wam spodobać! 🙌Joe…

Opublikowany przez Hip Hop Kemp – PL na 21 lipca 2017

Pierwszym ogłoszonym dziś artystą jest Joe Young, raper niemieckiego pochodzenia, ale wychowany na Manhattanie który współpracował z całym Wu Tang Clanem! W zeszłym roku wypuścił świeży krążek „Invincible Armour”, wyprodukowany w całości przez Dame Grease’a, a gościnnie możemy usłyszeć na nim takie osobistości jak: Raekwon, Method Man, Inspectah Deck czy Masta Killa.


Niemiecką reprezentację wzmacnia dziś duet MC Rene & Figub Brazlevič 🇩🇪️ a Czesi dorzucają do line-upu wybuchową grime'…

Opublikowany przez Hip Hop Kemp – PL na 21 lipca 2017

Do programu festiwalu dołączyli dziś także reprezentanci Czech oraz Niemiec.
Reprezentację naszych zachodnich sąsiadów wzmacnia duet  MC Rene & Figub Brazlevič – W tym roku wydali album „Khazraje”, w pełni wyprodukowany przez marokańskiego producenta Figuba Brazlevica i właśnie ten materiał artyści będą promować na tegorocznej edycji HHK.
Nasi południowi sąsiedzi, czyli gospodarze dorzucają wybuchową grime’ową mieszankę w składzie: Tubs, Pain, Rook i Dryman Sound, oraz reprezentującego nową szkołę Maniaka! 

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 17-19 sierpnia w Festivalparku w czeskim Hradec Kralove.

Bilety na tegoroczną edycję kupicie tutaj.