niumicpl@gmail.com

Bob One & Bas Tajpan z nowym klipem już na MaxFloRecTV!

Bob One & Bas Tajpan z nowym klipem już na MaxFloRecTV!
Teledysk do „Jakby już nie miało być jutra” zwiastuje nowe, wspólne wydawnictwo artystów.
Dziś, 20.07, do sieci trafił klip do premierowego singla duetu Bob One & Bas Tajpan. – „Jakby już nie miało być jutra” to numer nagrany zupełnie spontanicznie. Zapowiadamy nim jednak coś większego – mówi Bob One. – Pracujemy z Basem nad wspólnym materiałem. To będzie odskocznia od tego, co robimy w tej chwili solowo.

Teledysk do „Jakby już nie miało być jutra” to 1. wspólny klip spod szyldu Bob One & Bas Tajpan od czasu „Daj z siebie wszystko”. Jego realizacją zajął się Michał Sulich z grupy filmowej Salty Skills. Zdjęcia z drona wykonał DJ Roka. Nagranie utworu zarejestrowano w kultowym MaxFloStudio w Katowicach. Za bit odpowiada sam Bob One.

Najnowszy singiel artystów jest spontanicznym zwiastunem ich kolejnego wspólnego projektu. – To będzie odskocznia od tego, co robimy w tej chwili solowo. Bas ostatnio nagrywa klasyczne reggae, ja bardziej rapowe rzeczy, a na tym materiale odbijemy trochę od jednego i drugiego – zapowiada Bob One.

Na MaxFloRecTV lato w pełni jednak nie tylko za sprawą czwartkowej premiery. Tydzień
temu Pokahontaz uraczyło nas klipem do numeru „Stawiam dziś”. Rahim mówił o nim jako o „stosunkowo lekkim w odbiorze, w dobrym tego słowa znaczeniu, singlu”. Powiedział też:
Może w klipie nie ma słońca, plaży i wody, ale uznaliśmy, że klimatycznie to dobry utwór
na wakacje.