Kolejni artyści wpadają do Płocka! PLHHF2k17

Kolejni artyści wpadają do Płocka! PLHHF2k17

Kolejni artyści wpadają do Płocka!

Polish Hip Hop TV Festival od ostatniego razu kiedy o nim pisałem zaprosił na nadwiślańską plażę kolejnych artystów.

Podczas tegorocznej edycji, do grona wcześniej ogłoszonych artystów dołączają:

Kartky i Emes Milligan, Tau, Anatom, Jan-Rapowanie, ReTo, Pikers i Young Igi, Wuzet, W.E.N.A. , HIFI, Spinache, Tede, O.S.T.R., Szopeen, Borixon, Deys, Flojd/Wiro, Reno, Grubson, Bisz & B.O.K., Sitek, VBS, Bonsoul

Część z wyżej wymienionych artystów pojawi się na scenie Red Bull Tour Bus.

Bilety na Polish Hip Hop TV Festival kupicie tutaj.

Pełen line up znajdziecie tutaj.


Podczas tegorocznej edycji, na festiwalu pojawi się także Red Bull Tour Bus!

Polish Hip-Hop TV Festival to największa hip-hopowa impreza w Polsce, która co roku na plaży nad Wisłą w Płocku gromadzi kilka tysięcy fanów tej muzyki. W tym roku gwiazdami festiwalu będą O.S.T.R., Włodi, Tede, ReTo, Kuba Knap, Guzior i inni. Nie może zabraknąć na niej sceny Red Bull Tour Bus, która w piątek i sobotę gościć będzie na festiwalu już po raz trzeci. Na scenie muzycznego autobusu wystąpi dziesięciu wykonawców. Wśród nich pojawi się legenda polskiej sceny, jeden z filarów Molesty Ewenement – Włodi, któremu Red Bull Tour Bus nie jest obcy. Miał on okazję wystąpić na jego dachu w 2015 r. w Szczecinie w ramach trasy Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena. Wówczas wspólnie z weteranami sceny oddawał hołd 20-letniej historii polskiego rapu.

Teraz przyszedł czas, aby spojrzeć w przyszłość i zaprezentować młode talenty. Z dachu autobusu zagrają: Wac Toja, ReTo, Guzior, Bedoes, którzy występowali na tej scenie również podczas zeszłorocznej edycji festiwalu. Po raz pierwszy zaś na Red Bull Tour Bus pojawią się Smolasty, Jan – Rapowanie, Plan Be czy Leh i Duchu.

Wszyscy oni pierwsze legalne wydawnictwa mają już za sobą i zyskują coraz szersze uznanie na scenie.


Kolejni artyści wpadają do Płocka! PLHHF2k17

Miejsce: Płaża nad Wisłą, Płock
Czas: 3-5 Sierpnia 2017
Bilety: plhhfestival.pl