„Po marzenia bieg” – Nowy klip od Ciry już w sieci!

„Po marzenia bieg” – Nowy klip od Ciry już w sieci!

Przedstawiamy utwór „Po marzenia bieg”, nagrany przez białostockiego twórcę – Cirę.

Jest to pierwszy klip/singiel promujący sport osób niepełnosprawnych. Utwór opowiada historie wybitnych sportowców, którzy na co dzień trenują w sekcjach prowadzonych przez Podlaskie Stowarzyszenie Sportowe Osób Niepełnosprawnych „START” w Białymstoku (m. in. Joanna Mendak, Rafał Czuper, Krzysztof Smorszczewski, Agnieszka Pytel i wielu innych).

Jednocześnie zapraszamy na Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w LA, Białystok (24-25.06), w których startować będzie ponad 180 zawodników z całego kraju – w tym olimpijczycy z Rio 2016 Na uroczystym otwarciu zawodów, utwór będzie wykonywany na żywo.

🏆 TADAAM !! Premiera! 🏆Dawno nie byłem tak zadowolony po ukończeniu jakiegoś projektu. 🙂 To był zaszczyt móc…

Opublikowany przez Cira / Cirson na 22 czerwca 2017

Utwór powstał ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.
Podlaskie Stowarzyszenie Sportowe Osób Niepełnosprawnych dziękuje za wsparcie, dzięki któremu może wykonywać wiele wspaniałych działań na rzecz osób niepełnosprawnych: Miasto Białystok (Wschodzący Białystok), Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start”, Polski Komitet Paraolimpijski.
Udostępniajmy, niech utwór pójdzie w świat!
Dwa słowa od Stowarzyszenia „START”:

„Prowadzimy ciągłą rekrutację do naszych sekcji – bo wielka podróż – wejście w świat sportu, zaczyna się od pierwszego kroku. Po włożonym wysiłku w treningi, to może właśnie Ty „ogrzejesz się przy olimpijskim ogniu” i będziesz reprezentował Polskę na świecie :)””

Za produkcję utworu „Po marzenia Bieg” odpowiada Bob Air, za klip Edward Gygianiec (Insane Film).