„Po marzenia bieg” – Nowy klip od Ciry już w sieci!

„Po marzenia bieg” – Nowy klip od Ciry już w sieci!

Przedstawiamy utwór „Po marzenia bieg”, nagrany przez białostockiego twórcę – Cirę.

Jest to pierwszy klip/singiel promujący sport osób niepełnosprawnych. Utwór opowiada historie wybitnych sportowców, którzy na co dzień trenują w sekcjach prowadzonych przez Podlaskie Stowarzyszenie Sportowe Osób Niepełnosprawnych „START” w Białymstoku (m. in. Joanna Mendak, Rafał Czuper, Krzysztof Smorszczewski, Agnieszka Pytel i wielu innych).

Jednocześnie zapraszamy na Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w LA, Białystok (24-25.06), w których startować będzie ponad 180 zawodników z całego kraju – w tym olimpijczycy z Rio 2016 Na uroczystym otwarciu zawodów, utwór będzie wykonywany na żywo.

https://www.facebook.com/cira1983/posts/1391479284282486

Utwór powstał ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.
Podlaskie Stowarzyszenie Sportowe Osób Niepełnosprawnych dziękuje za wsparcie, dzięki któremu może wykonywać wiele wspaniałych działań na rzecz osób niepełnosprawnych: Miasto Białystok (Wschodzący Białystok), Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start”, Polski Komitet Paraolimpijski.
Udostępniajmy, niech utwór pójdzie w świat!
Dwa słowa od Stowarzyszenia „START”:

„Prowadzimy ciągłą rekrutację do naszych sekcji – bo wielka podróż – wejście w świat sportu, zaczyna się od pierwszego kroku. Po włożonym wysiłku w treningi, to może właśnie Ty „ogrzejesz się przy olimpijskim ogniu” i będziesz reprezentował Polskę na świecie :)””

Za produkcję utworu „Po marzenia Bieg” odpowiada Bob Air, za klip Edward Gygianiec (Insane Film).