niumicpl@gmail.com

„BOMBYE” Nowy klip od Te-Trisa promujący „Tristape”!

„BOMBYE” Nowy klip od Te-Trisa promujący „Tristape”!

„BOMBYE” to najnowszy klip od Te-Trisa a zarazem pierwszy klip promujący najnowszy, limitowany album rapera pt „Tristape” który ukazał się 19 stycznia tego roku.

Wraz z klipem do numeru „BOMBYE” wystartował preorder limitowanej koszulki przygotowanej razem z Phenotype którą zamówicie tutaj.

Za klip odpowiada ekipa GrzVideos, za ujęcia lotnicze Staszek Pliszko.

Ostatnie sztuki albumu „Tristape” zamówicie tutaj.

#TristapeNaFizyku. „Tristape” to najnowsze wydawnictwo Te-Trisa, które wywołało ogromne poruszenie wśród fanów rapu i zbiera znakomite recenzje. Jednogłośnie okrzyknięto je jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym dziełem rapera z Siemiatycz. Najmłodsze dziecko Teta to 9 numerów, których produkcją zajął się Trizak, czyli beatmakerskie wcielenie gospodarza.

Krążek to niezwykle różnorodna, ale przy tym piekielnie spójna mieszanka stylów i brzmień, po których Te-Tris porusza się z niespotykaną swobodą i polotem. Podszyty soulem wajb spotyka się z niuskulowymi bangerami, a jedyny gościnny udział to zwrotka Nerwusa. „Tristape” aż kipi od emocji, świeżości i zajawki. Mikstejpowy come back w iście mistrzowskim wydaniu.

Tracklista:
01. Pyknie
02. Ostatni dzwonek
03. Ostatni dzwonek (suplement)
04. Po swojemu
05. Kto powie
06. sQAd ft. Nerwus
07. Evergreen (17trzysta)
08. Blama
09. Bombye