Pod Prąd x Wspólna Scena startuje 24 czerwca!

Pod Prąd x Wspólna Scena startuje 24 czerwca!

Pod Prąd x Wspólna Scena to nowa seria imprez która startuje już 24 czerwca w warszawskim klubie Rejs.

Jak możemy przeczytać w oficjalnym wydarzeniu „Pod Prąd x Wspólna Scena” na facebook’u:

 

„W wielkim walkmanie mam ze sobą pierwszą kasetę rapową / kiwam głową / myślę jak oni to robią…”

Odkąd te słowa padły na pierwszym albumie wydanym przez Prosto sporo się wydarzyło, ale jedno pozostało niezmienne – klasyczne kroje Prosto. Ma to dla nas szczególne znaczenie, dlatego przygotowaliśmy specjalną kolekcję Retro Klasyk, która nawiązuje bezpośrednio do pierwszych modeli Prosto, a żeby to uczcić odpalamy wakacyjny cykl imprez z zasłużonymi postaciami warszawskiej hiphopowej sceny.

Zaczynamy 24 czerwca koncertem rapowej super-grupy, która powstała w 2015 roku z inicjatywy marki Red Bull na trasę Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena. Sokół, Kosi, Ras, Stasiak i DJ Steez. Dwa hiphopowe pokolenia, razem na jednej scenie łączą i mieszają swoje utwory oddając hołd dla klasycznego brzmienia i muzycznej zajawki ponad podziałami.

Przed koncertem odbędzie się bombing makiety słynnego EN-57, a także specjalnie zaaranżowany na tę okazję Pop-Up Store Prosto Klasyk, który przeniesie nas wszystkich w klimat warszawskiej ulicy lat 90-tych.

Prosto Klasyk i Wspólna Scena to nowy hiphopowy raport z osiedla w najlepszym wykonaniu!

Kolejne wydarzenia już wkrótce!

Wspólna Scena:
SOKÓŁ (WWO/TPWC/ZIP Skład)
KOSI (JWP/Jetlagz)
RAS (Rasmentalism)
STASIAK (Alkopoligamia)
STEEZ (PRO8L3M)

Start Pop-Up Store Prosto Klasyk: 16:00
Start koncertu: 20:30
Start afterparty: 22:00

Sprawdźcie też serię mini dokumentów, które powstały z okazji trasy Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena. Filmy opowiadają o początkach kultury hip-hop w sześciu polskich miastach: