” Tinderelations ” REBEL BABEL z nowym klipem!

” Tinderelations ” REBEL BABEL z nowym klipem!

” Tinderelations ” to kolejny singiel wielokulturowego projektu Rebel Babel który ukazał się na kanale MaxFloRec. Klip to niezwykła kooperacja muzyków, filmowców i sportowców.

W ” Tinderelations ” usłyszycie L.U.C, Bisza, Melę Koteluk i hiszpańską wokalistkę Wöyza. W klipie zatańczyła Mistrzyni Świata Juniorów w akrobacjach w tunelu Aerodynamicznym – Maja Kuczyńska. Na planie partnerem zawodniczki z teamu Redbulla był Grzegorz Ciesielski – instruktor tunelu aerodynamicznego Speedfly, gdzie nakręcono wideo. Za reżyserię teledysku odpowiada Łukasz L.U.C Rostkowski, a futurystyczne zdjęcia efektownych akrobacji wykonał Sabastian Miłaszewski. Utwór jest metaforyczną refleksją o wpływie technologii na uczucia i relacje międzyludzkie, o trudzie budowania związków w coraz szybszym i intuicyjnym świecie, o cyfrowej miłości i współczesnej szklanej izolacji społecznej.

” Tinderelations ” pochodzi z płyty międzynarodowego Big-Bandu Rebel Babel Ensemble – nieograniczonej, transkulturowej orkiestry, która miesza języki i łączy m.in. studentów oraz amatorów grających w licznych orkiestrach z wybitnymi solistami takimi jak Grubson, Promoe, Rahim, Kayah, Joka czy Bovska.

ALBUM MOŻECIE ZAMÓWIĆ TUTAJ.