niumicpl@gmail.com

Typowy Janusz” / Nowy numer od Tedego! „Letnie Czartery”!

Typowy Janusz” / Nowy numer od Tedego! „Letnie Czartery”!

„Typowy Janusz” to singiel promujący EP „Letnie Czartery” który jest dostępny jako dodatek do albumu „SKRRRT” w przedsprzedaży TYLKO na stronie http://sklep.wielkiejol.com

„Prawdziwy letni hedonizm, który zawarty jest w treści tej płyty to podróż po marzeniach każdego dorosłego hustlera. Od zimnej obserwacji letnich kurortów, przez nieskończone podróże w bezkres. Od małych gestów, po świadomą ocenę kobiecych zalet. Zdobyć tę płytę to tylko szczebel niżej niż wziąć psa ze schroniska.”

Premiera albumu już 23 Czerwca 2017 roku.

LETNIE CZARTETY EP:
1. TYPOWY JANUSZ
2. LUBIĘ FURĄ
3. LĘK WYSOKOŚCI
4. MŁODY HUGH HEFNER
5. SNAPCHAT SONG
6. RIRI FEA. SIR MICH


Witaj w traphałsie! Album zatytułowany SKRRRT to wejście w dziwny świat balansujący na krawędzi snu i jawy. TEDE i Michu zabierają słuchaczy w niecodzienną podróż do innych stanów świadomości, a nowatorskie brzmienie powoduje, że słuchanie tego albumu staje się nałogiem.

„To moja najfajniejsza płyta, bo poza tym, że jest stylistycznie spójna to pierwszy raz udało mi się stworzyć specyficzny klimat od pierwszego do ostatniego kawałka” – dodaje Tede.

Płyta SKRRRT powstawała w dwóch krajach – Polsce i Czechach, dokąd wybrał się Tede z ekipą by stolicy naszych południowych sąsiadów stworzyć mobilne studio i w nim nagrywać najnowszy album. Istotnym elementem nadchodzącej produkcji jest SKRRRTV, czyli specjalny videolog na kanale YT.COM/TEDEWIZJA, na którym można zobaczyć wyjazd do Czech, proces powstawania płyty, koncerty TEDE oraz wiele innych ciekawych materiałów. Za oprawę graficzną i multimedialną albumu tradycyjnie odpowiedzialny jest Pan Zgrywus.