„Miliard w rozumie” / Kolejny klip promujący „Szlagier”!

„Miliard w rozumie” / Kolejny klip promujący „Szlagier”!

„Miliard w rozumie” to solowy numer Ero JWP promujący wspólny projekt Ero JWP x Pono x HZD Hazzidy x Szczur – „Szlagier”.

Teledysk powstał w czasie wyjazdu Ero z ekipą SSG do Miami i jest pierwszym z dwóch nakręconych w czasie wyjazdu. Drugie street video zapowiada nieujawniony jeszcze projekt i możecie spodziewać się jego premiery niebawem.

„Szlagier” zamówicie tutaj.

„Szlagier” to album zawierający 15 utworów produkcji Szczura, na których usłyszysz zwrotki Ero JWP, HZD Hazzidy oraz Pono. . Przy zakupie płyty w przedsprzedaży otrzymamy także plakat, wlepki oraz autografy Pono, Ero, HZD i Szczura. Dodatkowo do płyt zamówionych w preorderze dołączona będzie druga płyta, zawierająca singlowe wydanie utworu „Prekursor”.

Szlagier to projekt powstający we współpracy czterech osób – Pono (Zip Skład), Ero (JWP Crew), HZD Hazzidy (DIIL Gang) oraz Szczura (JWP Crew). Nadchodzący album trafi w muzyczne gusta osób spodziewających się produkcji w klasycznym stylu, jednakże zaskoczy również nowoczesnymi brzmieniami. Połączenie reprezentantów trzech składów owocuje nieszablonowymi pomysłami i wysoką jakością całej produkcji, której potwierdzeniem są chociażby produkcje Szczura czy mastering Otrabarwa Studio.

One thought on “„Miliard w rozumie” / Kolejny klip promujący „Szlagier”!

  1. Reply
    ERO JWP z drugim solowym numerem! "Uwierz w siebie"! | NiuMic.pl
    23 czerwca 2017 at 18:37

    […] Ero JWP – w czasie pobytu w Miami zobrazowano dwa numery – dostaliśmy już klip do numeru „Miliard w rozumie”, a od dzisiaj na YouTube możemy zobaczyć obraz do utworu „Uwierz w […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.