„Dead Muthafuckas” – Lyric video od Guovy już w sieci!

„Dead Muthafuckas” – Lyric video od Guovy już w sieci!

„Dead Muthafuckas” to lyric video od Guovy promujące ostatni album artystki – „Headliner” który ukazał się 24 lutego 2017 roku.

Gościnnie w numerze udziela się 2sty, za produkcję numeru odpowiada Johnny Beats.

Album „Headliner” zamówicie tutaj.

Nie było wcześniej na polskiej scenie raperki, która w tak krótkim czasie narobiłaby tak ogromnego zamieszania, jak kilka lat temu Guova. Zdezorientowani odbiorcy (ale też i inni twórcy) nie do końca umieli zrozumieć, jak osoba bez wsparcia wielkiej wytwórni czy wielkich postaci z hiphopowego firmamentu, jest w stanie tak szybko osiągnąć sukces. To było w 2013 roku.
Teraz jest 2017 i przyszedł czas na właściwy debiut Guovy. Artystki dojrzalszej, świadomej obranej drogi i kierunku. Takiej która nie chce zamykać się tylko na hip-hop i zna znaczenie słów praca, konsekwencja, nauka oraz dystans do siebie. Siła płyty „Headliner” wydanej w barwach Sony Music Poland to styl i przekaz. Znajdziemy tu refleksyjne teksty, kontrowersyjne społeczne tematy, jak i luźne imprezowe przemyślenia. Guova w ciekawy sposób moduluje głos i stosuje charakterystyczne przyspieszenia flow.

Na album „Headliner” składa się 15 utworów. Wyrazistej, pewnej siebie, charyzmatycznej Guovie w trzech utworach towarzyszą zacni goście. VNM rapuje w „Do domu”, 2sty nawija w „Dead Muthafuckas”, a wokalistka Masia śpiewa w „Ratuj mnie”. Sama Guova śpiewa w przebojowym „Popstar”.

Muzycznie materiał nawiązuje do najnowszych trendów w elektronice – za bity odpowiadają między innymi tak zdolni producenci młodego pokolenia, jak Essex, Rzepa, Blbeatz czy Hightower.

Tracklista:

01. Witamy w piekle (Prod. Rzepa)
02. Pozmieniało się (Prod.Essex)
03. Do domu feat. Vnm (Prod. Essex)
04. Ratuj mnie feat. Masia (Prod. High Tower)
05. Próżnia (Prod. Rzepa)
06. Popstar (Prod. M1cky)
07. Dobrzy, źli, prawie źli (Prod. Rzepa)
08. Dead Muthafuckas feat. 2sty (Prod. Johnny Beats)
09. Chcl3 (Prod. Rzepa)
10. Powiem wszystko (Skit01, Prod. Bl Beatz)
11. Idź sam (Prod. Bl Beatz)
12. No kto? (Prod. Rzepa)
13. Haj$ (Prod. Rzepa)
14. Albo albo (Prod. High Tower)
15. Mogą kochać mnie (Skit02, Prod. Szz)