MaxFloRecTV: ruszył odsłuch „Cyrku na qłq” Kleszcza & DiNO

MaxFloRecTV: ruszył odsłuch „Cyrku na qłq”  Kleszcza & DiNO

Wczoraj (12.04) na MaxFloRecTV pojawił się nowy utwór Kleszcza (MC) & DiNO (producent). Numer „Welcome” rozpoczyna oficjalny odsłuch 2. wspólnej płyty artystów. Od teraz co kilka dni na kanał MaxFloRec na YT trafiać będzie kolejna odsłona „Cyrku na qłq”. Jak zapowiada wydawca, nie będzie to „zwykły odsłuch audio”

Zaczynamy od numeru „Welcome”. Nie mogło być inaczej: po pierwsze z uwagi na tytuł utworu, a po drugie ze względu na jego miejsce na trackliście – to numer otwierający album – mówi Robert Boćwiński z MaxFloRec. – Co kilka dni sukcesywnie odsłaniać będziemy kolejne karty baśni zwanej „Cyrkiem na qłq”. Zapewniam, że nie będzie to zwykły odsłuch audio. Kleszcz & DiNO przygotowali dla swoich fanów sporo niespodzianek. Każdemu utworowi towarzyszyć będzie jakiś ruchomy obraz: będą autorskie klipy artystów, slajdy ze zdjęciami i inne wizualizacje – zdradza Boćwiński.

Nowe wydawnictwo Kleszcza & DiNO ukazało się tuż przed minionym weekendem, 7.04. Zawiera ono 14 premierowych utworów. Za ich produkcję odpowiada, rzecz jasna, DiNO. Gościnnie za gramofonami pojawia się DJ Bambus, m.in. właśnie w utworze „Welcome”. Album dostępny jest w sieciach: Empik, Saturn, Media Markt, a także w oficjalnym sklepie wydawcy.