niumicpl@gmail.com

„B.A.R.S” – Nowy klip od Kobika na kanale BORCrew!

„B.A.R.S” – Nowy klip od Kobika na kanale BORCrew!

„B.A.R.S” to 5 singiel z albumu Kobika pod tytułem „Sygnatura”, którego premiera miała miejsce 31.03.2017.

Za produkcję numeru odpowiada SoSpecial, cuty dorzucił DJ Taek.

Album „Sygnatura” dostępny tylko tutaj.

Mamy rok 2017. Kobik po swoim dobrze przyjętym krążku „Małopolscy” nie zwalnia tempa – jest o wiele dojrzalszy i świadomy tego co robi. Konsekwentnie trzyma się obranej muzycznie drogi, aczkolwiek podśpiewywane przez Kobika partie nadają materiałowi jeszcze większej wartości estetycznej oraz wprowadzają powiew świeżości.Warstwa liryczna też uległa lekkiej zmianie. W porównaniu do poprzedniego materiału, słuchacz znajdzie o wiele więcej refleksji oraz osobistych przemyśleń niż braggi – Kobik nie traci przy tym jednak swojego pazura.

Na album „Sygnatura” składa się 14 utworów. Kobika w czterech numerach wspierają nieprzypadkowo dobrani goście. Wokalnie – Paluch, Eripe i Kkuba102 ze składu 102BOYZ oraz za gramofonami, jeden z najlepszych DJ-ów w Polsce – DJ Taek. 

Od strony muzycznej materiał w większośći nawiązuje do najnowszych europejskich brzmień, aczkolwiek nie brakuje na nim sampli. Produkcją zajął się szereg utalentowanych producentów – Szops, soSpecial, Johnny Beats, Young Veteran$, Marek Migryt, Pietras Beats, Lex Caesar, Fryta Beatz, Got Barss oraz Jacon.