niumicpl@gmail.com

„Na piasku” / Nowy klip od Solara i Białasa / „#nowanormalnosc”

„Na piasku” / Nowy klip od Solara i Białasa / „#nowanormalnosc”
„Na Piasku” to mashup video promujący wydany 25 listopada album Solara i Białasa – „#nowanormalnosc”.

W numerze „Na piasku” gościnnie udzielił się Wac Toja. Bit to dzieło ekipy soSpecial. Za mashup odpowiada Part.

Album dostępny jest pod tym adresem.

 #nowanormalnosc opowiada o rzeczywistości pokolenia Y, reprezentowanego przez autorów krążka. Raperzy poruszają na nim tematy natury egzystencjalnej, nie stroniąc momentami od analizy socjologicznej wybranych postaw i zachowań „milenialsów”. Na krążku nie zabraknie także soczystych bangerów, z których słyną reprezentacji SB Maffiji. 
Grafiki i książeczka, będąca integralną częścią wydawnictwa to dzieło Lisa Kuli. Wydawnictwo: audiobook.
Komentarz Solara i Białasa:
– Długo zeszło nam się od premiery „Stage Divingu” do nagrania kolejnego Solar/Białas, bo ponad 3 lata. Podeszliśmy do robienia tej płyty tak jak zawsze do naszych wspólnych tzn:  wspólne kawałki które nagrywaliśmy w międzyczasie dzieliliśmy na te luźniejsze, bardziej spontaniczne i te bardziej przemyślane. Luźniejsze już dobrze znacie, a te bardziej przemyślane trafiły na płytę. Kluczem tekstowym do wszystkich kawałków była tytułowa „Nowa Normalność”, na którą składają się chociażby zrośnięte z rękami telefony, ludzie wyglądający jak rzeźby, vlogerzy, blogerki, samotni, zagubieni w rzeczywistości trzydziesto latkowie czy melanżujący do zgonu gimnazjaliści. 
W społeczeństwie zachodzą bardzo dynamiczne zmiany i wszyscy jesteśmy ich obserwatorami, o tym jest ta płyta.
Jeśli chodzi o muzykę skorzystaliśmy ze wszystkich najmocniejszych kontaktów jakie udało nam się wypracować przez lata. Matheo, Sherlock, SoDrumatic, DrySkull, Deemz, Czarny HIFI – to ksywki które mówią same za siebie. Jest lotnie, lekko i mainstreamowo.