„Zlatan” Nowy singiel od B.R.O / „Nowy Rozdział”

„Zlatan” Nowy singiel od B.R.O / „Nowy Rozdział”

„Zlatan” to kolejny numer promujący nadchodzący album B.R.O – „Nowy Rozdział”.

Tym razem raper udostępnił  odsłuch w formie lyric video. Za produkcję utworu odpowiada sam artysta. Video to dzieło Tomelo.

 „Nowy rozdział” to materiał w całości nagrany, zmiksowany i zmasterowany przez B.R.O. Raper zajął się również większością produkcji, za wyjątkiem dwóch numerów, za które odpowiedzialni są Eurii oraz SoDrumatic. Nadchodzące solo z jednej strony podsumowuje dotychczasową drogę rapera i związane z nią życiowe zmiany, z drugiej zapowiada wejście w nową epokę – muzycznie i prywatnie. Wszystkie utwory wiążą się w jedną spójną całość, jednakże dzięki uniwersalnej treści, każdy z nich broni się również singlowo, nie tracąc nic po oderwaniu go od muzycznej historii. 

„Nowy Rozdział”  to 13 kawałków, które charakteryzuje zabawa formą, łączenie rożnych konwencji muzycznych, techniczne dopracowanie i wartościowe teksty. Artysta daje popis sprawności flow i płynnie posługuje się rożnymi brzmieniami – od nowoczesnego trapu, przez electro, elementy muzyki klubowej, po bardziej wymykające się opisom konwencje. 

Album ukaże się 21 kwietnia nakładem Step Records.

Preorder zamówicie tutaj.