niumicpl@gmail.com

Gieras – „Believer” (feat. VNM)

„Believer” to drugi singiel promujący nadchodzący album Gierasa – „Mainground Allschool”.

Gościnnie w numerze udzielił się VNM, klip zrealizowała ekipa Powidok.

Artysta na swoim profilu opublikował krótką notkę na temat singla:

Kawałek życia w Kawałku Życia.
To co tu się wydarzyło jest niewątpliwie czymś spektakularnym pod każdym kątem. Piszę Believer’a, choć jeszcze nie wiem, że finalnie tak to będzie się nazywać. Piszę te zwrotki jak w transie, 16 to mało, bo treści jest tyle, że mogę pisać ten temat jeszcze x razy, więc zatrzymuje się na 24 barsach w 3 zwrotkach.
Pierdole to, że dziś im krócej tym lepiej… Fuck It.
Piszę to pod jakiś instrumental, później wysyłam acapelle do Bartka. Bit od B.Melo to majstersztyk, wszystko na miejscu, plus konkretna i profesjonalna współpraca. Polecam opór. Kombinuję tradycyjnie z aranżacją i kompozycją, bo w sumie dlaczego nie? Inaczej to nie byłbym ja.
Wszystko Bangla.
Chciałem zawsze zrobić kawałek z VNM, bo czułem że jest takim samym Beli jak ja. Nie myliłem się ani przez sekundę. Położył on super rzecz na tym bicie, przez co kawałek jest ultra kompletny, a dodatkowo jest zrobiony przez ludzi, którzy wierzą w to samo i czają bazę tak samo. Skill 🙂Treść po tytule powinna nasuwać się sama. Jeżeli tak nie jest to powiem tylko tyle, że utwór stworzyła pasja, ciężka praca, upór, wytrwałość i przede wszystkim wiara, że mogę to zrobić. Zawsze wiedziałem że umiem rap, teraz mam też wiedzę, że mega wierzę w to co robię. Wierzyłem zawsze, tylko nie wiedziałem.

Believer – mój najlepszy numer w życiu.

„Mainground Allschool” zamówisz pisząc na highfivenationtv@gmail.com