niumicpl@gmail.com

Wiatr dołącza do SB Maffija Label!

Do grona artystów wytwórni SB Maffija Label dołączył dziś Wiatr.
Tym samym, na kanale wytwórni pojawił się pierwszy klip od krakowskiego rapera, zaczynający serię numerów „Wiatr w SB”, które mogą przerodzić się w fizyczne wydanie na krążku.

Numer „Zapisz jako” wyprodukował K4M. Za video odpowiada Kooza.

„Mateusz Wiatr – ksywka… Wiatr – oto cała historia jego ksywy.
Raper, urodzony i mieszkający w Krakowie. Pierwsze kroki związane z muzyką stawiał mając 15 lat, kiedy jako DJ prezentował swoje sety w jednej z internetowych stacji radiowych oraz okolicznych klubach.
Zajawka rapowa i większe oczekiwania co do muzyki, a przede wszystkim jej treści, pojawiły się w nim dwa lata później, kiedy to mając już podstawową wiedzę na tematy sprzętu oraz realizacji nagrań, napisał swoje pierwsze kawałki. Z czasem jego muzyka zaczęła brzmieć coraz lepiej, a co za tym idzie docierać do coraz większej grupy osób.
Jednym z przełomowych momentów było wygranie konkursu „OUTFEAT” organizowanego przez King Tomba oraz ekipę SB Maffija, które pozwoliło rozwinąć skrzydła i znaleźć się w SB Maffija Label. Najbliższe plany Wiatra to zwiększona promocja swojej działalności i wydanie debiutanckiej płyty.
Prywatnie jest fanem dobrego alkoholu, pięknych kobiet i piłki nożnej, a także jej symulacji na Playstation, spoko gość.”