Solar/Białas – Mama

Solar/Białas – Mama

Solar i Białas prezentują zapowiadany przed kilkoma dniami teledysk. Ze względu na spore zainteresowanie słuchaczy, którzy okazali je na facebooku, raperzy opublikowali klip do utworu „Mama” dzień wcześniej.

Tym samym, założyciele SB Maffija Label nie pierwszy raz udowadniają, że nie istnieje dla nich coś takiego jak temat tabu, dając kolejny dowód wszechstronności przy doborze tematów swoich nagrań.

„Mama” nie jest pierwszym utworem z naszej nadchodzącej płyty, na oficjalne single trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać, ale obiecujemy, że w zamian za wydłużony czas oczekiwania zrzucimy odpowiednio wzmocnione bomby – mówią Solar z Białasem.

Numer który publikujemy dzisiaj jest dla nas wyjątkowy, ze wględu na jego sentymentalny charakter. Jednocześnie jest też jednym z naszych najbardziej szczerych i ekshibicjonistycznych dzieł. Mamy nadzieję, że mimo sporej prywaty w tekście, znajdzie się grono osób które się z nim utożsami. Choć pisząc ten numer nie traktowaliśmy go jako okazjonalnego na Dzień Matki, to ciężko byłoby wybrać lepszy termin na publikację niż 26 maja. Z drugiej strony skoro wszystko mieliśmy gotowe wcześniej, a ludzie są ciekawi tego co zrobiliśmy, to czemu nie podzielić się tym już dziś? – dodają raperzy.

Bit w utworze „Mama” wyprodukował Karniej Produkcja. Za teledysk odpowiada ekipa H D S C V M. Obraz powstał dzięki wsparciu marki Diamante Wear.