Artifacts, Jigmastas, Raz Fresco, JWP/Bez Cenzury na Hip Hop Kemp 2016!

Artifacts, Jigmastas, Raz Fresco, JWP/Bez Cenzury na Hip Hop Kemp 2016!

Jak możemy przeczytać na OFICJALNYM PROFILU FESTIWALU:

„Dzisiejsza piątkowa odsłona to ukłon dla wszystkich writerów, którzy dbają, by Hip Hop Kemp zawsze był tak kolorowy! Nigdy nie zabiegali o to by być na piedestałach, a zyskali uznanie w szerokich kręgach, co zaowocowało dwoma krążkami w Big Beat Label. Duet pochodzący z Newark przez kolejne dwie dekady pozostawał aktywny społecznie, szerząc swoje podejście i wiedzę o hip hopie. A jego kawałki do dnia dzisiejszego są hymnem dla prawdziwych fanów bombingu. Przed Wami reprezentanci Wschodniego Wybrzeża: A!!!!!!!S/USA/”


Takie rzeczy tylko na Kempie! Tym razem ściągnęliśmy duet, którego obecność podniesie tętno wszystkim fanom nowojorskiego podziemia, zwłaszcza tym pamiętającym lata 90. Nasi goście zaczęli razem nagrywać w 1995 r., by po dwóch – klasycznych dziś – krążkach, rozejść się w solowych kierunkach.
Rok 2016 to data premiery ich nowego materiału, dlatego nie mogliśmy sobie przepuścić okazji zaproszenia ich na naszą 15. edycję. Sami nie wierzyliśmy, że dane będzie ich razem zobaczyć! Spodziewajcie się lirycznych fluktuacji, zaraźliwych rytmów i korzennego brzmienia będącego poza rzeczywistością! To jak, kogo obstawiacie pod szyldem %%G%%%%A% /USA/ ?


Kolejny strzał to zaledwie 21-letni kocur z Kanady z jamajskimi korzeniami. Mimo swojego młodego wieku ma już na koncie całkiem pokaźną ilość wydanych mixtape’ów oraz jeden niezależny album, na którym wspiera go m.in. legendarny Raekwon z Wu-Tang Clanu. Co ciekawe, ten utalentowany małolat całkiem dobrze radzi sobie również jeśli chodzi o klepanie bitów, a do tej pory z jego produkcji skorzystali m.in. French Montana, Mac Miller czy Tyga.
Jeśli lubicie hip-hop w nowoczesnym wydaniu, który przy okazji zaczerpnął z klasycznego brzmienia lat 90-tych wszystko, co najlepsze, to R^^ F^^^^^ jest jednym z tych gości, których warto zaznaczyć w koncertowej rozpisce!


Zza Oceanu wracamy w końcu na nasze rodzime podwórko – kolejni goście z Polski tworzą historię, by być za życia legendą! Ta warszawska grupa wywodząca się ze środowiska graficiarskiego obchodzi w tym roku 20-lecie istnienia, a na Kemp wróci także z najnowszym materiałem „Sequel”. Panie i Panowie, przed Wami Ero, Kosi, Łajzol, Siwers, Falcon1 i niezmierzone pokłady rapowej energii, czyli JWP/Bez Cenzury na 15. edycji Festiwalu z Atmosferą!


Jako ostatnia w dzisiejszych ogłoszeniach do line-upu wpada niemiecka ekipa Sendemast & GALV of the 3 Moonz.


Bilety do kupienia w sklepie JoyStore!

Zapraszam!