Kolejni artyści na HIP HOP KEMP 2016!

Kolejni artyści na HIP HOP KEMP 2016!

Hip Hop Kemp, czyli Festiwal z Atmosferą ogłosił kolejnych artystów którzy wystąpią na tegorocznej, XV już edycji festiwalu.

Jak możemy przeczytać na facebookowym profilu:

 

Bohaterowie dzisiejszej odsłony całą swoją bogatą dyskografią we wszystkich konfiguracjach poszczególnych członków składu oraz licznymi gościnnymi występami, z pewnością jak mało kto zasłużyli na określenie „super grupa hip-hopowa”.

O reprezentantach legendarnego Duck Down Records, musiał chociaż raz w życiu słyszeć każdy fan, klasycznego nowojorskiego brzmienia, prosto z Brooklynu. W tym roku ta liczna rapowa banda pojawi się w Hradec Králové ze specjalnie przygotowanym show ku pamięci swojego kompana, a jednocześnie jednego z najbardziej charyzmatycznych MC w historii, który niestety odszedł od nas w 2015 roku…

Panie i Panowie przed Wami na deskach kempowej sceny, już w sierpniu: A SPECIAL ++++ ++++E TRIBUTE (++C featuring: B+++++++, ++++ '+ +++++N, +++K of +++++H ++++++H and ++P ++G of ++C)!

Czyli : A SPECIAL SEAN PRICE TRIBUTE (BCC featuring: BUCKSHOT, SMIF 'N WESSUN, ROCK of HELTAH SKELTAH and TOP DOG of OGC)! Czyli mamy Boot Camp Clik na HHK 2016 !!!!!!!!

Kolejnymi artystami ogłoszonymi zostali :

Reprezentujący Polskę, istniejący od 20 ponad lat, KALIBER 44 którzy po 16 latach wydali nowy album i wystąpią na Kempie!

Texta czyli weterani z Austrii, działający prężnie od ponad 20 lat, mający na koncie ponad 800 zagranych koncertów!

Czeski akcent to tym razem Pio Squad grupa aktywna od 1998, mająca na koncie 4 wydane albumy!


Poprzednie odsłony Line Up’u znajdziesz TUTAJ!

Bilet zamówisz na JoyStore!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.