Pół Jawa || Nowy klip od donGuralesko już w sieci!

Pół Jawa || Nowy klip od donGuralesko już w sieci!

Chcąc osłodzić Wam nieco oczekiwanie na przyszłotygodniową, przesuniętą premierę albumu MOWA CIEMNA, donGuralesko prezentuje Wam klip do numeru ” Pół Jawa”, który miał wyjść za tydzień w trybie przyspieszonym.

Utwór PÓŁ JAWA na bicie Tailor Cuta, a do którego ilustracje oglądacie teraz zrobił Filip Wendland, został napisany przed wielu laty pod wpływem fali bliżej nie określonej, wczesno-wiosennej melancholii.

ALBUM ZAMÓWICIE NA DONGURALESKO.PL

donGURALesko nie daje nam wziąć oddechu. Po świetnie przyjętych “Utworach rapowanych” z zeszłego roku DZIADZIOR, chce nam zaprezentować kolejną porcję najlepszego rapu w kraju. MOWA CIEMNA – bo tak nazywa się dwudziesty czwarty album w dyskografii rapera – to solidna dawka bezkompromisowego, ciężkiego brzmienia z chropowatą techniką zderzające się z niebanalną treścią. To obowiązkowa pozycja dla każdego słuchacza rapu. Na albumie śmietanka rapowych producentów – Tailor Cut, The Returners, Magiera, James Wantana i Ceha – oraz czołówka raperów – Tede, Ero, Miły ATZ, Peja, Floral Bugs, Shellerini, czy VNM. MOWA CIEMNA nadchodzi.